dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 095 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni 1154 m2 położoną na obrzeżach Olsztyna w gminie Purda. Media: prąd, woda i kanalizacja na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3030 m2 Mątki gmina Jonkowo działka nr 77/29 przy ul. Śliwkowej, mątki, gmina Jonkowo powierzchnia 3030 m2 Wymiary działki: 41 m x 74 m Działka sprzedawana z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł6 262 m² 22,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

6262 m możliwości w Boguszewie! Działka z potencjałem: dom, agroturystyka lub własna enklawa. Miejsce, które nie ograniczy Twojej wyobraźni? W Boguszewie (gmina Miłomłyn) czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 200 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Kwiry, zaledwie kilka minut od Iławy i około 600 metrów od jeziora Jeziorak. Teren objęty jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o nr 264/1 w miejscowości Skomack Wielki gmina Stare juchy o pow. 3116 m2. Skomack Wielki to atrakcyjna, spokojna wieś oddalona o 20 km od Ełku, 23 km od Orzysza,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 198 m² 166,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa nad jeziorem Studa w Jamielniku w gminie Nowe Miasto Lub. na Mazurach Zach. Mpzp - teren pod zabudowę letniskową i rekreacji ind. - działka o pow. 1198m2 nad rybnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: malownicza działka budowlana na Mazurach - Cierzpięty nad jeziorem Buwełno pośrednikowi! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1.000 m 2 , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Nieruchomość gruntową przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane blisko Ełku - idealne miejsce na dom blisko jeziora! Zrealizuj swoje marzenia o wymarzonym domu w malowniczej lokalizacji! Prezentujemy wyjątkową ofertę działek budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ta nietuzinkowa działka budowlana o powierzchni 1,3 ha (13 011 m ) zlokalizowana jest w malowniczym Dorotowie, gmina Stawiguda koło Olsztyna. Działka usytuowana jest bardzo blisko Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7 352 m2 położona w Gronowie Górnym, przy granicy Elbląga. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S7 oraz trasy S22, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3 735 m , położoną we wsi Łapkiejmy w gminie Bartoszyce, zaledwie 10 km od centrum Bartoszyc i 65 km od Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Spręcowo, w gminie Dywity. Ta przestronna parcela o powierzchni 3 079 m zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działka rolne o nr geodezyjnych 41, 42 o powierzchni 1,42ha. Działki usytuowane są na wzniesieniu z widokiem na jeziora i otaczające lasy. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka budowlana o pow. 1074m2 z widokiem na jezioro Brożówka gmina Kruklanki Działka usytuowana na wzniesieniu z pięknym widokiem na jezioro i okolicę Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 3460 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w urokliwej okolicy z warunkami zabudowy - idealne miejsce na Twój wymarzony dom Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy wiejskiej, oferując kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka 3000 m z warunkami zabudowy - wieś Łoje, gm. Kalinowo. Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m , położona na skraju wsi Łoje , w gminie Kalinowo. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w miejscowości miejscowości Cibory Oferujemy Państwu dwie atrakcyjne działki budowlane, idealne pod budowę domu lub inwestycję: działka nr 251/13 obręb Kajkowo - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna działka budowlana przy ul. Calineczki w Olsztynie, na Osiedlu Bajkowym (jaroty), to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę obrzeży miasta z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1299 m - 150 m od jeziora Jagodne | Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie przestrzeni, spokoju. Ta działka w Jagodnem Wielkim to.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 113 m² 96,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 15 wyjątkowych pięknych działek o powierzchniach od 3102 m2 do 5000 m2, położonych na Mazurach Garbatych nad Jeziorem Krzywionka, w miejscowości Gąski, gmina Olecko.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł20 000 m² 7,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1965 m2, położona w kompleksie Panorama Leśniki z przepięknym widokiem na Jezioro Kukowino, w miejscowości Kukówko, gmina Świętajno. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry, oferuję Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Łączno. To niewielka, spokojna wieś oddalona zaledwie o kilka kilometrów od centrum Morąga, co czyni ją idealnym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł198 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 198 m , położona w centrum Olecka przy ul. 11 Listopada. Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 246 m² 100,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 działek budowlanych położonych w miejscowości Marcinkowo, gmina Purda. Informacje ogólne Numery działek: 279/18, 279/11, 279/2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł10 047 m² 298,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego położonego w Dorotowie gm. Stawiguda w odległości 11 km od Olsztyna. Grunt bezpośrednio przy drodze ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł14 200 m² 24,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w malowniczej okolicy z własnym lasem, najbliższe zabudowania 300/500 m w lini prostej z widokiem na Zalew Wiślany.Jest ona na terenie Parku Krajobrazowego ,Wysoczyzna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1275 m 2 położona w miejscowości Straduny, gmina Ełk. Nieruchomość położona jest w kompleksie parceli działek o powierzchni od 1275 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł10 007 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa zlokalizowana w powiecie Szczycieńskim, na terenie wsi Jedwabno położonej w krainie tysiąca jezior w otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 393 m² 49,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka w otoczeniu lasu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Youhouse prezentuje: grunt nad Jeziorem Nielbark o powierzchni 66705m2. Położony w bardzo atrakcyjnym miejscu z niezbędną infrastrukturą techniczną. Jest to miejsce idealne na własną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż dwie atrakcyjne działki rolne (45/1 o powierzchni 9636 m2 i 45/2 o powierzchni 9637 m2-rezerwacja), zlokalizowane w malowniczej miejscowości Suczki, gmina Ełk,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Księżno. Spokojna miejscowość oddalona od miejskiego hałasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż 6 wyjątkowych działek w Filicach - gmina Działdowo! Twoje marzenie o własnym domu właśnie zyskało idealną lokalizację. Dlaczego Filice? To naprawdę świetne miejsce do życia -.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 040 m² 139,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 1040 m2, położoną w Lidzbarku przy ulicy Lipowej. To wyjątkowa nieruchomość, łącząca w sobie bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Elbląg ul. Jaworowa Powierzchnia: 5075 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg ul. Jaworowa /dąbrowa/ o powierzchni: 5075 m2. Opisana w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 754 m² 69,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dom prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Różnowo (gmina Dywity, powiat olsztyński). Działki usytuowana są w malowniczej okolicy w miejscowości Różnowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna widokowa działka o powierzchni 3301 m kw. (0,33ha), położona w bliskiej odległości od trzech jezior oddalonych o 1 km Gamerskie, morąg i Szałstry o 4 km oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość rolna o powierzchni 1,9035 ha, położona w miejscowości Skomętno Wielkie, gmina Kalinowo, powiat ełcki. Działka łączy urok wiejskiego życia z dogodnym.