dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 098 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż Działki rolne - Nowe Pole /gm. Elbląg/ Powierzchnia łączna: 5,37 ha Działki rolne w miejscowości Nowe Pole /gmina Elbląg/ o łącznej powierzchni: 53700 m2. Wzdłuż jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Wieliczki, przy ul. Szkolnej. Spokojna, zielona okolica, pełna infrastruktura w zasięgu ręki i szybki dojazd do Olecka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 455 m² 790,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna -redykajny, ul. Żbicza. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Tros niedaleko Rynu. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni pod budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę w gminie Ryn. Działka położona jest małej miejscowości Orło. Działka położona na zróżnicowanym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Unieszewo gm. Gietrzwałd. Działka położona 18 km od Olsztyna, dojazd dk 16. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

249 500 zł5 000 m² 51,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 50 arów o charakterystyce: rolnej zabudowanej i wymiarach ok. 26 m x 192 m. Nieruchomość położona we wsi Wierzbiny w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1554 m2 , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Krokocie , w gminie Ełk. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla wszystkich, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł107 500 m² 5,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta dostępna tylko W pepper house 10,75 ha ziemi w sercu Warmii - Dobry Z rzeką, ruinami stodoły i ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Marzysz o własnym kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy w sprzedaży urokliwie położoną działkę nad rzeką Wałpusza w miejscowości Rudka. Działka ogrodzona z dostępem do drogi gminnej o powierzchni 3015 m2, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 713 m² 110,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1713 m w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 888 m² 68,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki w Suchaczu, gminie Tolkmicko. w pobliżu punktu widokowego przy Wzgórzu Klepacza. Grunt składający się z pięciu niezabudowanych, sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchni 1070 m 2 położona w miejscowości Lepaki, gmina Ełk. Nieruchomość znajduje się w sercu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł12 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny o pow. 1,2 ha w Tolkmicku, obrębie Nowinka. Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,2 ha, usytuowany w miejscowości Tolkmicko, obręb Nowinka, z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł2 164 m² 227,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2164 m2, położona w centrum Węgorzewa przy Alejach Wojska Polskiego. Nieruchomość położona jest na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek inwestycyjnych pod Olsztynem wieś Kaborno Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w urokliwej wsi Kaborno, położonej niedaleko Olsztyna. To.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 600 m² 9,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Małe Olecko, gmina Wieliczki - Mazury Garbate; na sprzedaż udział 1/28 części w nieruchomości stanowiącej piękną zagospodarowaną plażę opowierzchni 1600 m2 z pomostem nad jeziorem Olecko.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł890 m² 15,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż 10 działek rolnych o powierzchni ok. 890 m każda, położonych w miejscowości Trelkowo, w gminie Szczytno, na Mazurach. Opis nieruchomości: - każda działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 352 m² 45,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dębówko k. Szczytna działka budowlana z wz w otoczeniu jezior i lasów Na sprzedaż działka w kompleksie 14 działek budowlanych z działką drogową o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki położoną w miejscowości Dziśnity, w pobliżu jeziora Ruda Woda, stanowiącego odcinek szlaku kanału Elbląskiego. Dziśnity wieś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna działka o pow. 6700 m2 na Mazurach z wydanymi warunkami zabudowy na budowę pięciu budynków rekreacji indywidualnej. Lokalizacja Skraj spokojnej, mazurskiej wsi Zełwągi położonej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 588 m² 188,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W pięknej miejscowości tomaszkowo, położonej nad czystym Jeziorem Wulpińskim. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy domków jednorodzinnych Na sprzedaż oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa zlokalizowana w powiecie Szczycieńskim, gmina Szczytno na terenie wsi Szczycionek o powierzchni 1707 m2. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję malowniczą działkę o powierzchni 3769 m , położoną w Rydzewie (gmina Miłki) urokliwej mazurskiej miejscowości nad Jeziorem Niegocin. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 000 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki rekreacyjne o powierzchni od 1000 m2 do 1200 m2 zlokalizowane w Marksewie. W sprzedaży posiadamy 7 działek o takiej samej powierzchni. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 659 m² 59,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Szukasz pomysłu na biznes? A może spokojnego miejsca na swój wymarzony dom? Na sprzedaż oferujemy dwie działki nad Zalewem Wiślanym, w atrakcyjnej cenie. Lokalizacja Opisywane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 017 m² 71,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna teren składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 7017 m2, w przeważającej części z przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,6552 ha położona w Braniewie, przy wyjeździe w kierunku Nowej Pasłęki, w bezpośrednim sąsiedztwie Sanktuarium.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 006 m² 49,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m , w miejscowości Kałęczyny w gminie Ełk. Lokalizacja: otoczenie lasu z trzech stron z pewnością zapewnia intymność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piastowo miejsce, gdzie marzenia rodzą się w ciszy natury. Na skraju wielkich puszcz i błękitnych jezior, w miejscu, gdzie wiatr niesie pieśń dawnych czasów, leży Piastowo perła gminy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł17 900 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 1,79 ha położona w miejscowości Tomaszyn, gm. Olsztynek. Działka nr 34. Oznaczenie użytku: ls. Drzewostan stanowi głównie sosna oraz brzoza,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 497 m² 59,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: kompleks 4 działek budowlanych w miejscowości Kucze, gm. Kalinowo - blisko rzeki Lega Na sprzedaż kompleks 4 działek budowlanych położonych na skraju urokliwej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł7 189 m² 34,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7189 m położona w miejscowości Sikory Juskie, gmina Stare Juchy. Nieruchomość usytuowana jest na lekkim wzniesieniu , w kształcie litery L ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w malowniczej miejscowości. Działki zlokalizowane są zaledwie 8 km od centrum Elbląga. Spokój i natura bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 998 m² 75,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena - działka janowo Działka o pow. 2998m2 położona w miejscowości Janowo k/elbląga ( dojazd od ul. Radomskiej lub Kazimierzowa) Atrakcyjna lokalizacja ( 6km do centrum).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki budowlane położoną ok. 960m od plaży gminnej nad jeziorem Selmęt Wielki. Nieruchomość położona na skraju wsi Sędki, wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

127 980 zł2 133 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora ruda woda Z wydanymi warunkami zabudowy cena: 127 980 zł powierzchnia: 2133 m2 udział W drodze 4 000 zł Jest możliwość nabycia całej działki-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta: działka z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wydanym w dniu 03.03.2026r. Projekt domu "dom pod Osiką" (archon), o powierzchni użytkowej 151,58 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 100 m² 36,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

wydane warunki zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych, prąd, woda działka budowlana Z potencjałem koło pasłęka! Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 4100 m2 znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 534 m² 120,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1534 m , położona na skraju wsi Łoje w gminie Kalinowo. Nieruchomość posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,7176 ha, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej Ełk-Augustów, w miejscowości Długie, gmina Kalinowo. Istnieje możliwość uzyskania.