dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Suwalska

Ełk,warmińsko-mazurskie

37 000 zł300 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod Jarzynka, ełk, ul. Suwalska Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 300 m , położoną na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "jarzynka".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wysoka Wieś

Wysoka Wieś,warmińsko-mazurskie

400 000 zł3 635 m² 110,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w obszarze Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich, ok. 200 m od terenu hotelu dr Ireny Eris, otoczona łąkami i lasami. Otoczenie działki oferuje ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rogowo

Rogowo,warmińsko-mazurskie

599 000 zł28 500 m² 21,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękne działki rolno-leśne wraz z częścią budowlaną zlokalizowane w Rogowie koło Elbląga. Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy kompleks działek rolno-leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Karwie

Karwie,warmińsko-mazurskie

265 000 zł3 000 m² 88,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : Karwie okolice Mrągowa woj warmińsko mazurskie Jezioro Karw koło Mrągowa /3km/ bezpłatny dostęp prywatną drogą do pomostu wspólnego prywatnego działka 80/3 cena 250000zł, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

202 600 zł1 688 m² 120,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie działki budowlane blisko jeziora! Przedmiotem sprzedaży jest jedenaście działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną (na 2 działki wydane pozwolenie na budowę, na pozostałe bedą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kojtryny

Kojtryny,warmińsko-mazurskie

699 000 zł2 074 m² 337,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować działkę na sprzedaż położonej w Kojtrynach, gmina Biskupiec w województwie warmińsko-mazurskim. Nr działki 499 o pow 0,2074 ha. Wydane zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Czachówki

Czachówki,warmińsko-mazurskie

110 000 zł20 700 m² 5,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecają się dwie działki leśne o numerach: 84/4 i 84/2 atuty: możliwość rekreacyjnego wypoczynku ( biwakowanie, grzybobranie) cicha i spokojna okolica czyste powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kamionek,warmińsko-mazurskie

8 000 000 zł71 248 m² 112,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Unikalny teren inwestycyjny nad jeziorem - 7,12 ha | szczytno Asset klasy premium z gotowym scenariuszem biznesowym. Produkt inwestycyjny. Na sprzedaż zwarty teren o powierzchni 71 248 m (7,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Dół

Dół,warmińsko-mazurskie

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora Iławskiego w gminie Iława. Jeśli poszukujesz działki rzeczywistą linią brzegową to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami tej oferty. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kałęczyn

Kałęczyn,warmińsko-mazurskie

77 500 zł1 498 m² 51,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Egro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1498 m.kw. z warunkami zabudowy w miejscowości rańsk/kałęczyn (gm. Dźwierzuty, pow. szczycieński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jerzwałd

Jerzwałd,warmińsko-mazurskie

1 070 080 zł11 264 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o charakterze budowlana pod zabudowę mieszkaniową lub rekreacyjną w miejscowości Jerzwałd , gmina Zalewo, powiat iławski - nad jeziorem Jeziorak. Działka ma powierzchnię 11 264 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Płociczno

Płociczno,warmińsko-mazurskie

75 660 zł1 261 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w okolicy jeziora Zdrężno, znajdujące się w miejscowości Płociczno około 10 km od centrum Ełku/15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

13 999 000 zł63 200 m² 221,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt pod usługi turystyczne na szlaku wielkich jezior mazurskich ,wyjątkowa oferta działki Z linią brzegową pod duży obiekt wypoczynkowy, apartamentowy, hotelowy! możliwa zabudowa to około 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Frombork

Frombork,warmińsko-mazurskie

9 990 000 zł671 922 m² 14,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostęna tylko W ossa-nieruchomosci! Przedstawiamy Państwu nietuzinkową ofertę 7 działek na sprzedaż o łącznej powierzchni 67,1922 ha objęta mpzp oraz Studium w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mingajny

Mingajny,warmińsko-mazurskie

16 000 zł2 937 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działką rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy ponieważ działka graniczy z siedliskiem. Działka o powierzchni 2937 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Suchacz

Suchacz,warmińsko-mazurskie

546 000 zł7 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta: działka nad Zalewem Wiślanym o powierzchni 7800 m2 Opis nieruchomości: zachęcamy do odkrycia malowniczego Suchacza, gdzie natura splata się z nieograniczonymi możliwościami wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Jagodnik

Jagodnik,warmińsko-mazurskie

227 400 zł3 032 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 3032 m2 położona w malowniczej wsi Jagodnik. Nieruchomość posiada wydaną decyzję pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jerzwałd

Jerzwałd,warmińsko-mazurskie

960 000 zł2 180 m² 440,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o charakterze budowlana pod zabudowę mieszkaniową lub rekreacyjną w miejscowości Jerzwałd , gmina Zalewo, powiat iławski - nad jeziorem Jeziorak (jezioro Płaskie). Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Sympatyczna

Antonowo,warmińsko-mazurskie

458 100 zł1 018 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z dostępem do pełnego uzbrojenia przy Osiedlu Wilanów Antonowo, gmina Giżycko ul. Sympatyczna, miła Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Antonowo

Antonowo,warmińsko-mazurskie

270 000 zł600 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z dostępem do pełnego uzbrojenia graniczące z osiedlem Wilanów Antonowo, gmina Giżycko ul. Miła, widna i Spokojna Działki objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Gierłoż

Gierłoż,warmińsko-mazurskie

110 000 zł2 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka to idealne miejsce! -regularny kształt zbliżony do kwadratu -w pełni uzbrojona: prąd, woda, kanalizacja -murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dźwierzuty

Dźwierzuty,warmińsko-mazurskie

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone na samej granicy miejscowości Dźwierzuty i Targowo. To idealne połączenie bliskości natury (bezpośrednio przy lesie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wałdowo

Wałdowo,warmińsko-mazurskie

99 000 zł4 001 m² 24,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3919m2 ( nr. działki 9/1) atuty: położenie tuż nad jednym z najczystszych jezior w Polsce - Jezioro Dłużek, o powierzchni ok. 100 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Kaszubska

Regiel,warmińsko-mazurskie

717 000 zł5 980 m² 119,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam działkę 5980 m2 w miejscowości Regiel przy ul. Kaszubskiej obok Zjawiskolandu. Działka zabudowana skandynawskim domkiem całorcznym/rekreacyjnym o pow. 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Łabędziewo,warmińsko-mazurskie

28 500 zł700 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka nr 351 położona w miejscowości Łabędziewo, obręb geodezyjny Leginy, gmina Reszel. To miejsce, które łączy spokój warmińskiej natury z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żurawia

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 800 000 zł9 145 m² 306,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie informuje o licytacji nieruchomości gruntowej położonej w Olsztynie (os. Gutkowo, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł7 079 m² 155,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Rudzienicach nad jeziorem Szwyk w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch jezior - Kałdunek Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kasztanowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

220 000 zł908 m² 242,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 908 m2, położona na osiedlu domków jednorodzinnych w Olecku przy ul. Kasztanowej. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Ostrów

Pasym,warmińsko-mazurskie

450 000 zł1 082 m² 415,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Półwysep na jeziorem Kalwa z własną linią brzegową położony w Pasym (ostrów) z możliwością budowy domu. Prąd, woda, kanalizacja. Współwłasność w drodze dojazdowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Unieszewo

Unieszewo,warmińsko-mazurskie

2 500 000 zł4 400 m² 568,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 4 400 m , położona w Unieszewie z dostępem do jeziora Wulpinskiego. To niezwykle rzadka oferta duża parcela nad samą wodą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zalesie

Zalesie,warmińsko-mazurskie

299 000 zł9 742 m² 30,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalny 1 ha ze słonecznym lasem I wz na 2 domy 600 M do jeziora! Wyjątkowa działka z prywatnym lasem, idealną wystawą południową i pisemnym potwierdzeniem aktualności wz na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Juchnajcie

Juchnajcie,warmińsko-mazurskie

310 000 zł70 337 m² 4,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa