dowolna

Mieszkania na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 787 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 787 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 850 000 zł74 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bezpośrednio Apartament w kompleksie Nautica Resort z pięknym widokiem na jezioro i kanał, usytuowanym na 2 piętrze w nowoczesnym 3 piętrowym budynku z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 185 zł66,05 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc oraz tarasu. Apartamenty Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 600 zł70,76 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc oraz dwóch balkonów. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 578 zł70,24 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,90 m² 8 462,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 57,90 m2 znajdujące się na 1 piętrze przy ulicy Dworcowej, osiedle Kormoran.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł100,22 m² 4 979,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania bezczynszowe Z ogrodami! stan deweloperski! promocja Lokal 5 pokojowy 100m2 (75m2 pow. użytkowej) + ~120 m2 ogrodu 499 000,00 pln. Sprzedaż z rynku pierwotnego. Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe( pełna amfilada) w spokojnej dzielnicy z ogródkiem.Lokal mieści się na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, posiada przestronny balkon z projekcją.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,47 m² 8 972,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa cena! 3-pokojowe mieszkanie w Olsztynku otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynku przy ul. Władysława Jagiełły 13. Jest to jedna z najlepszych lokalizacji w Olsztynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 075 zł42,50 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Ultra Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 081 zł47,08 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i tarasów. Lokal znajduje się w inwestycji Ultra Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 296 zł105,96 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego dwupoziomowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, antresoli, łazienki, wc, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł53,80 m² 7 899,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

**gotowe do odbioru** *o% podatku pcc* * 3 przestronne pokoje z aneksem kuchennym (53,8 m2), * balkon od strony południowej (6,8m2), * kameralne osiedle z własnym placem zabaw, * miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

***stylowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem na prestiżowym Osiedlu Morena ul. Morenowa 9, bartąg*** Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

# oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego olsztyn, ul. Kanta 42 ## komfortowe 3-pokojowe mieszkanie Z widokiem na staw ### lokalizacja, która łączy wygodę I spokój Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe | ul. Pstrowskiego 13 | Olsztyn Komfortowe mieszkanie na start w świetnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**stan deweloperski** gotowy do własnej aranżacji** *bez prowizji biura* Zapraszamy do obejrzenia mieszkania, znajdującego się na I piętrze w nowym bloku w Ełku, przy ul. Ogrodowej 8b.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m , (62,69 powierzchni użytkowej wraz z piwnicą), z dwoma balkonami, położone na 3 piętrze, w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 209 zł68,10 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 685 zł67,48 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 856 zł77,12 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł82,43 m² 8 976,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie usytuowane jest II piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku, na zamkniętym osiedlu przy ul. Popiełuszki 14 w Olsztynie. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,40 m² 10 323,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, jasne, dwustronne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią- o powierzchni użytkowej: 46,40 m , zlokalizowane na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł45,39 m² 13 218,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, które jest wykańczane pod klucz, w wysokim standardzie. Mieszkanie od nowości nie będzie zamieszkałe. Lokal znajduje się na 3 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament z pięknym widokiem na panoramę miasta. W pełni wykończony o powierzchni 46,55 m , położony na V piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z działką rod nad Jarem - około 300 m od mieszkania. Cena do negocjacji. Mieszkanie z balkonem na parterze w 4-piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Juliusza Słowackiego, mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, czynsz 450 złotych/ 2 osoby Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Mazuria Estate z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie wykończone pod klucz , zlokalizowane na nowopowstającym osiedlu w Olsztynie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł36,12 m² 3 322,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym sercu Susza idealne dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie według własnej wizji. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47,38 m² 12 346,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukają Państwo eleganckiego mieszkania, gotowego do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Przedstawiamy wyjątkowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł58 m² 7 155 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Nowa atrakcyjna cena! Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Olsztyna idealne dla osób ceniących ciszę, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł75,99 m² 6 040,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Słoneczne Nowoczesne, bezczynszowe mieszkania w zabudowie szeregowej w sercu natury, jonkowo, ul. Poranna, pompa ciepła + fotowoltaika w standardzie, z balkonem lub ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32,30 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szukasz kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta na osiedlu Pojezierze spełni Twoje oczekiwania! Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł110,67 m² 13 508,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, lasu Miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,28 m² 10 110,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, osiedle winnica, ulica bema osiedle belweder Park, salon Z aneksem I 2 pokoje, balkon, parter, piwnica, miejsce parkingowe W hali garażowej. Wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł69,78 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja : Nowy Jar to nowa inwestycja mieszkaniowa w północno-wschodniej części osiedla Nad Jarem, w spokojnej dzielnicy Elbląga. Pomiędzy ulicami Fromborską i Legionów,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ul. Andersa. Salon stanowi serce całej strefy dziennej. Przestronny, jasny i urządzony z wyczuciem, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie premium ul. Przy Bramie Targowej - kamienica mytycha Czy można połączyć klimat elbląskiej Starówki z nowoczesnym luksusem? Zapraszam pod adres ul. Przy Bramie Targowej 12 - do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,80 m² 8 228,02 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 4 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 72,80 m2 znajdujące się na 4 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Orłowicza, osiedle Nagórki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajdujące się na 5 piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Morenowej, osiedle Morena.

Szczegóły ogłoszenia

791 000 zł60,92 m² 12 984,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,92 m2 znajdujące się na 2 piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Tuwima, osiedle Mleczna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,55 m2 znajdujące się na 5 piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Morenowej, osiedle Morena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (jednostronne rozkładowe) o powierzchni 49,65 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku ulicy Królowej Jadwigi,.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł60,40 m² 9 503,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 znajdujące się na 2 piętrze przy ulicy Jeziołowicza, osiedle Pieczewo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji. Więcej informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,10 m2 z Ogródkiem położone na Parterze przy ulicy Placu 1 Sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nidzica trakcyjne mieszkanie na sprzedaż w ścisłym centrum! machdom invest nieruchomości   Szukasz mieszkania, które daje komfort, przestrzeń i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł88,55 m² 9 023,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,55 m , zlokalizowane przy ul. Witosa w Giżycku, w jednej z najlepszych części miasta - tuż obok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij