dowolna

Mieszkania na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 779 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 779 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

670 000 zł60 m² 11 082 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność sprzedać Państwu kolejne z mieszkań przy ulicy Grunwaldzkiej 299 - Najnowszy budynek wybudowany w 2024 roku. Trochę więcej o mieszkaniu: metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

269 000 zł36 m² 7 513,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które idealnie nadaje się na inwestycję! To przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,8 m znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł73 m² 7 541,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Poszukujesz funkcjonalnego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

339 000 zł38 m² 8 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie przy ulicy Wyszyńskiego 4 w Olsztynie, na osiedlu Kormoran. Mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaroszyka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

489 900 zł48 m² 10 101 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Jaroty przy ul. Jaroszyka 10 w Olsztynie. 3 pokoje 1 piętro balkon Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 48,50 m2 składające się z : 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnia

Działdowo,warmińsko-mazurskie

290 000 zł52 m² 5 534,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie mieszkanie z salonem większym niż Twoje marzenia! Zadbane wnętrze Duży balkon Ogromny salon Niskie piętro Parking i garaż pod blokiem Lokalizacja Działdowo, ul. Letnia, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

300 000 zł56 m² 5 357 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 56 m2* , składa się z: -pokoju 15 m2 -pokoju 18m2 -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

419 000 zł62 m² 6 758,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj na Pojezierzu przy najdłuższej ulicy w Olsztynie- dworcowej, gdzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki. Szpital Dziecięcy, szpital Wojewódzki, galerie handlowe, michelin, ratusz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Zielone Wzgórze

Barczewo,warmińsko-mazurskie

600 000 zł68 m² 9 549,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | Barczewo, zielone Wzgórze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,3 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

348 000 zł48 m² 7 219,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji Olsztyn, osiedle Pojezierze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Iława,warmińsko-mazurskie

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! nowe mieszkanie w ścisłym centrum Iławy , Kościuszki 5a , (57,4 m2) , 3 pokojowe - duży salon z kuchnią ( 29 m2) plus 2 pokoje, wygodna łazienka , balkon, 1 piętro , winda , blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

839 900 zł57 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament w przepięknym, zielonym kompleksie osiedla Warmiński Port nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. To mieszkanie to coś więcej niż tylko dom - zapewnia wygodę, wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Pawła II

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

610 000 zł68 m² 8 924,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 68,35 m , położony w nowoczesnym budynku novaport z 2020 roku przy ul. Jana Pawła II 12 w Węgorzewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł60 m² 5 458,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela - bez pośredników. *** Wstęp *** W mieszkaniu żyłem przez prawie 20 lat, więc znam jego wady i zalety. Część najważniejszych moim zdaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

589 999 zł54 m² 10 987 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż przy Jeziorze Kortowskim komfort, styl i doskonała lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, nowocześnie urządzonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł51 m² 6 815,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Klimatyczne i niepowtarzalne mieszkanie, które urządzisz według własnego pomysłu! Idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla pary bądź rodziny, ale także jako biuro lub lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

510 000 zł58 m² 8 803,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

139 m2 lokalu mieszkalnego po generalnym remoncie z 2006 roku, w centrum miasta na ulicy Ratuszowej, do zagospodarowania według Twoich potrzeb. Obecnie lokal mieszkalny funkcjonuje jako dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

460 000 zł66 m² 6 990,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie, zaaranżowane z dużym gustem i smakiem. Lokal 3 - pokojowy o powierzchni 65,80 m2, położony na dziesiątym piętrze w budynku 10-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

389 000 zł48 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

III piętro/4 ** niska zabudowa ** 3 pokoje** oddzielna kuchnia** mieszkanie środkowe**nowe piony wodno-kanaliacyjne ** klatki schodowe po remoncie** parking samochodowy dla mieszkańców zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży b. ładne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji w Śródmieściu Elbląga, przy ul. Giermków. Mieszkanie typu studio o pow. 39 m2. Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

429 000 zł47 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ulicy Nowowiejskiej, 3 pokoje, 2 piętro, balkon, parking za szlabanem, po generalnym remoncie, 46,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Elbląg,warmińsko-mazurskie

610 000 zł69 m² 8 840,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie nad Jarem, przy ulicy Tuwima. Metraz 69 m2. Mieszkanie składa się z 3 sypialni, salonu połączonego z kuchnia, łazienki i osobnego wc. Zabudowa kuchenna oraz całe agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 000 zł35 m² 5 734,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym w Elblągu, przy ul. Królewieckiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratuszowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

780 000 zł81 m² 9 620,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

81,08 m2 lokalu mieszkalnego po generalnym remoncie z 2006 roku, w centrum miasta na ulicy Ratuszowej, do zagospodarowania według Twoich potrzeb. Mieszkanie nr 6 składa się z niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Działdowo,warmińsko-mazurskie

248 000 zł57 m² 4 350,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Działdowo, ul. Norwida 1 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na 4. piętrze w bloku spółdzielczym przy ul. Norwida 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dorantta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

720 000 zł60 m² 11 970,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na jezioro oraz z wyposażeniem. Mieszkanie o powierzchni 60,15 m2 - salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje i łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

699 000 zł66 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Feniks Nieruchomości przedstawia apartament w regal Park. Parametry mieszkania: * powierzchnia 66,15 m2 * X piętro * dwa balkony * 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym * komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Iława,warmińsko-mazurskie

269 000 zł38 m² 7 165,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Została podpisana umowa przedwstępna! Istnieje możliwość zamiany i pozostawienia w rozliczeniu swojego mieszkania. Idealne miejsce do życia powinno oferować łatwy dostęp do różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

205 000 zł35 m² 5 807,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 35,3m , pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie znajduję się przy ul. Lotniczej. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do dworca pkp i pks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Braniewo,warmińsko-mazurskie

325 000 zł44 m² 7 442,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta Na sprzedaż lokal mieszkalny, położony w cichej okolicy, niedaleko centrum, w Braniewie, województwo warmińsko-mazurskie. Lokalizacja Oferowana nieruchomość, zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ratuszowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł139 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

264 900 zł48 m² 5 507,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania w Ostródzie? Sprawdź Naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jagiełły w Ostródzie, w pobliżu szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 999 zł70 m² 5 714,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł51 m² 6 843 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 51 m2 w centrum przy ulicy Gwiezdnej, usytuowane na II piętrze w bloku z zasobów Sielanki. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Elbląg,warmińsko-mazurskie

368 000 zł54 m² 6 848 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie, które pachnie poranną kawą i spokojem ul. Okrzei w Elblągu. Wyobraź sobie poranek. Delikatne promienie słońca wpadają przez okno, muskając podłogę w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł42 m² 6 723 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie z pełną infrastrukturą handlowo-usługową? Chcesz się szybko przeprowadzić lub szukasz gotowca inwestycyjnego? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Iława,warmińsko-mazurskie

330 000 zł72 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie (bez pośredników) o powierzchni 71,5 m , w cenie 330 000 pln (4615 pln za m ). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w centrum Iławy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Feniks Nieruchomości przedstawia mieszkanie na parterze przy ulicy Pawiej. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 39 m2 * parter * 2 pokoje * aneks kuchenny * ogrzewania z miasta * ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Westerplatte

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

389 000 zł90 m² 4 342,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,57 m , położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 1980 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smętka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

337 000 zł30 m² 11 233,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA samym wstępie zachęcam do obejrzenia na żywo gdyż W rzeczywistosci oddaje duzo większy metraz tak jak pokazują również zdjęcia! przyjdz I przekonaj się! Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bartąg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł28 m² 11 664,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się, zadbana kawalerka na nowym osiedlu w Bartągu, na przedmieściach Olsztyna! Mieszkanie posiada powierzchnię 28,29 m , położone jest na wysokim parterze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij