dowolna

Mieszkania na wynajem warmińsko-mazurskie - Oferty wynajmu mieszkań

202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

202 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ul. Pionierskiej tuż obok parku Kajki Dostępne od 01.06.2026 To idealne miejsce dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia w Elblągu przy ul. Pionierskiej, tuż obok parku Kajki Dostępne od 01.05.2026 To idealne miejsce dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, znajdujące się na 2 piętrze (budynek 4 piętrowy). Al. Wojska Polskiego, osiedle Zatorze. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawigudzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, ciepłe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 64 m , dwustronne, położone na I piętrze w 3-piętrowym bloku na spokojnym osiedlu Zacisze. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 400 zł55 m² 25,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 54,90 m2, zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Kilińskiego 3a w Ełku. Zapraszam na wirtualny spacer: koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

5 970 zł105 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w szczególności spodoba się rodzinom z uwagi na otoczenie parku dolinka i basenu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minakowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duet Broker oferuje do najęcia w pełni umeblowane trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 53 m 2 , zlokalizowane w pięknej okolicy przy ul. Minakowskiego 10. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Ełk oferuje 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 44,00 m2, zlokalizowane na 3 piętrze przy ul. Mickiewicza 37b, w kamienicy Poema, w cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w ekskluzywnym osiedlu Browary Park w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Elbląg,warmińsko-mazurskie

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Elbląg | balkon | nowe budownictwo Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Westerplatte

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Kawalerka Z miejscem parkingowym. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, studentów, seniorów, nie akceptowane zwierzęta. Na Wynajem Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kętrzyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum, jasne i słoneczne, z dużym balkonem. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj), sklepy, punkty usługowe, apteka, filharmonia, klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł31 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na parterze w bloku przy ul. Lotniczej. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Przy budynku parking z wjazdem ze szlabanem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł29 m² 41,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem, kawalerka, i piętro, balkon, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w centrum elbląga. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Lengowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na parterze budynku przy ul. Lengowskiego 17. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Słowiański

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł70 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 70 m2 usytuowane tuż obok Starówki- przy Placu Słowiańskim. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z pół otwartą kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 zł35 m² 31,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przestronne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe z balkonem. Lokal jednostronny, słoneczny. Atrakcyjna lokalizacja, blisko Stare Miasto, sklepy, przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 500 zł44 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia Luksusowy apartament nad jeziorem o powierzchni 43,5 m , idealny dla osób ceniących komfort. Położony na parterze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elbląg, wynajem, ulica królewiecka, 3 pokoje, 60 m2, balkon, piwnica, media Z miasta. Wgn - nieruchomości z biurem w Elblągu, prezentuje mieszkanie 3 pokojowe, w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! tylko W naszym biurze nieruchomości! Zapraszamy do oglądania! Posiadamy do wynajęcia w dobrej lokalizacji dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35mkw. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Kortowa! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na ul. Warszawskiej 105 (budynek Arbetu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Ełk,warmińsko-mazurskie

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 60 m z widokiem na jezioro - 3 pokoje ul. Piękna - od 1.03.2026 Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 60,21 m , po remoncie, położony przy ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 350 zł90 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie położone na trzecim piętrze przy ul. Piłsudskiego 60 (osiedle ogrodzone i monitorowane), dzielnica Osiedle Mazurskie. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piastowska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta skierowana tylko do studentów. Do wynajęcia 2 pokoje dwuosobowe o pow. 20 m2 i 16 m2 w segmencie dwupokojowym w bardzo dobrej lokalizacji ( Stare Miasto, blisko sklepy, 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 950 zł45 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy, atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 45,26 m , mieszkanie usytuowane na I piętrze w IV piętrowym budynku. Budynek wybudowany w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie sklada sie z jednego duzego pokoju, oddzielnej kuchni, lazienki, przedpokoju i balkonu. Znajduje sie na II pietrze. Mieszkanie jest odnowione, nowe podlogi, malowanie. Wyposazenie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul Szczecińskiej w Elblagu. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 42m2. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, prawie 50-metrowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze, z fantastyczną energią, starą drewnianą podłogą i oryginalną cegłą w korytarzu. Miejsce do lenistwa, odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 500 zł92 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję apartament na wynajem położony na prestiżowym osiedlu przy ul. Leśnej 14 w Olsztynie. Jest to przestronny lokal o powierzchni 92m2, znajdujący się na 3 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł62 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta Prezentuję Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulvar, w samym sercu elbląskiej Starówki. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Liliowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią | Balkon | 3 piętro | os. Redykajny | Liliowa 17 Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażoną, przestronną kawalerkę z balkonem o powierzchni około 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości M2 Estate przedstawia na wynajem mieszkanie znajdujące się na parterze w budynku przy ul. Dadleza 5 w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 20 kwietnia 2026r. Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 24 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Żołnierskiej 41 w Olsztynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 800 zł46 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, znajdujące się na parterze przy ulicy Witosa, osiedle Pieczewo. Forma Najmu-Najem Okazjonalny Najem skierowany do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Nidzica,warmińsko-mazurskie

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem, idealne dla rodziny z dzieckiem. Położone w spokojnej dzielnicy Nidzicy, przy ul. Leśnej. Okolica cicha, sprzyjająca odpoczynkowi. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w budynku przy ul. Jagiellońskiej 58 B. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł36 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z miejscem postojowym pod budynkiem Proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament 2 pokojowy z klimatyzacją, położony przy ul.Bednarskiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do najęcia w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 44 m 2 , zlokalizowane w pięknej okolicy nad jeziorem Długim, przy ul. Leśnej 2. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piotrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 650 zł28 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalarka o powierzchni 28 m2, położona na trzecim piętrze w budynku przy ul. Piotrowskiego 15 w Olsztynie. Przy budynku parking z dużą ilością miejsc, do mieszkania.