dowolna

Mieszkania na wynajem warmińsko-mazurskie - Oferty wynajmu mieszkań

202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

202 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żyrardowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny i luksusowy apartament o powierzchni 115m2 na mini-osiedlu - wyjątkowa przestrzeń dla wymagających Mam przyjemność zaprezentować Państwu ponadstandardowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości M2 Estate prezentuje mieszkanie na wynajem położoną w Olsztynie ul. Bartąska 3m z balkonem. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze z 4. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł43 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do którego możesz wprowadzić się od zaraz ? właśnie znalazłeś! Do wynajęcia oferujemy całkowicie wyposażone mieszkanie do wynajęcia! ul. Zamenhofa 12a. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 64m2., na parterze w nowym budownictwie przy ul. 1 dywizji w Ostródzie. Na powierzchnię użytkową składają się 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 250 zł52 m² 24,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga aktualne od 1 marca 2026 r. Proponujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe, pow. 52 m2, położone na II piętrze. Mieszkanie słoneczne, dwustronne z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuronia

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu stylowo wykończone mieszkanie 2 pokojowe położone blisko olsztyńskiej Starówki. Nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. Jacka Kuronia 4, a więc w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśmiana

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł48 m² 37,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu przestronne dwupokojowe mieszkanie Z balkonem mieszkanie całkowicie umeblowane cena najmu 1800 zł powierzchnia: 48,1 m2 II piętro wszystkie media Z miasta najem okazjonalny gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł42 m² 37,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane dla studentów. Dwa pokoje, łazienka, osobno wc, kuchnia z dużym pokojem, sypialnia osobna, balkon. Mieszkanie posiada świadectwo energetyczne. Zapraszam studentki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia ***kamienica marszałka*** Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 dostępne od marca Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogólna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł48 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę wyposażone, zadbane dwupokojowe mieszkanie na ulicy Ogólnej w Elblągu o łącznej powierzchni 47,70 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na III piętrze z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł37 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania Elbląg, ul. Kopernika Na ulicy Kopernika, w spokojnej części Elbląga, czeka mieszkanie, w którym od razu można zamieszkać bez stresu, bez remontów, bez zbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł44 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Grunwaldzkiej 27. Lokal usytuowany na 2 piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch zamykanych sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Westerplatte

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Kawalerka Z miejscem parkingowym. Forma najmu: najem okazjonalny. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, studentów, seniorów. Na Wynajem Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł36 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze w bloku przy ul. Wilczyńskiego w Olsztynie. Układ mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Oferuję do najęcia kawalerkę z dużym balkonem , pięknie urządzona i usytuowaną na parterze w trzypiętrowym budynku w nowej technologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się przy ul. Borowej 4 w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

2 350 zł54 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ulicy 1 Dywizji w Ostródzie. Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i kompleksowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

980 zł56 m² 17,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane. Usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym. Wyposażone w pralkę i lodówkę. W przedpokoju- zabudowa Indeco. W dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jezioro Ukiel to jedno z najpiękniejszych miejsc w Olsztynie, oferujące bogatą infrastrukturę rekreacyjną. Najemcy mogą korzystać z atrakcji plaży miejskiej, przystani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł48 m² 31,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na I piętrze ** jeden przystanek autobusowy dziali budynek od uniwersytetu warmińsko-mazurskiego ** pieszo na uwm ok. 10 minut ** W bezpośrednim sąsiedztwie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 marca 2026 r. Mieszkanie kompletnie umeblowane (zdjęcia zrobione zostały zaraz po remoncie). Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w bardzo dobrym standardzie. Dostawione zostaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł48 m² 31,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, położone na III piętrze. Mieszkanie umeblowane ( pralka, lodówka, meble pokojowe widoczne na zdjęciach ) czyste. Odrębne wejście do 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Kortowa! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na ul. Warszawskiej 105 (budynek Arbetu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł47 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta: dostępne od 01.02.2026 r. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Elblągu na nowopowstałym osiedlu przy ul. Łęczyckiej 14b Lokalizacja: nieruchomość na wynajem znajduje się na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dadleza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł33 m² 48,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Forma najmu-najem okazjonalny. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie (jednostronne rozkładowe) o powierzchni 32,90 m2 znajdujące się na 3 piętrze przy ulicy Dadleza, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 70 m2, położone na trzecim piętrze w budynku przy ulicy Leśnej 14 w Olsztynie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na parterze, w bloku przy ulicy Żołnierskiej 1 w Olsztynie. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie po odświeżeniu, łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 48m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Dworcowej 41 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 42m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Żółtej 10a w Olsztynie. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 200 zł53 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m, położone przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu. Lokal znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł39 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, położone na osiedlu Rezydencja Vintage, przy ul. Kasprzaka w Olsztynie. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, położone na 7 piętrze w budynku przy ul. Dworcowej 53 w Olsztynie. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49m2, położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Tuwima 1a w Olsztynie. Dwa samodzielne pokoje, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy dostępne od zaraz| Nie tak dawno po remoncie | Elbląg Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarocka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 lutego 2026 Do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem o powierzchni 30 m2, położona na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Jarockiej 78c. Niski czynsz do wspólnoty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 800 zł69 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 69 m2 usytuowane na parterze w nowym budownictwie w bloku przy ulicy Sadowej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. W salonie kanapa i stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe nieużywane mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 38 m2, z dużym balkonem oraz klimatyzacją. Mieszkanie położone na czwartym piętrze przy.