dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 095 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - działka położona jest na płaskim i suchym terenie. Jest ona pusta. - działka o pow. 3025m2.

Szczegóły ogłoszenia

174 300 zł58 100 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ziemia rolna Pilec 3zł/m2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 58100 m2 (nr 160/5) w miejscowości Pilec. Bardzo dobry dojazd. Więcej ofert nieruchomości z okolic i na mazurach na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1500 m 2 położona w miejscowości Straduny, gmina Ełk. Nieruchomość położona jest w kompleksie parceli działek o powierzchni od 1275 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 818 m² 103,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1818 m , położoną w miejscowości Stare Jabłonki. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonałe miejsce do wypoczynku! strefa ciszy I unikalny mikroklimat! Polecamy! Działki w miejscowości Stacze, powiat ełcki nad malowniczym, słynącym z bardzo czystej wody jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, położonej w malowniczej wsi Płociczno, w powiecie ełckim, w gminie Ełk, woj. warmińsko-mazurskim. Wieś oddalona jest ok 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł104 800 m² 7,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne blisko lasu na Mazurach, 10 ha. Na sprzedaż nieruchomości gruntowe, rolne niezabudowane z dostępem do drogi publicznej. Dwie działki o powierzchni łącznej 10,4800 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 1,37 ha zlokalizowaną w Płozach (obok miejscowości Młyńsko). Działka ma 344 linii brzegowej rzeki Wałpusza, która wpada do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 885 m² 132,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a w weekendy w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

39 999 zł2 055 m² 19,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczego kompleksu pięciu działek w miejscowości Królewo w województwie Warmińsko-mazurskim. W miejscowości znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości M2 ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową. Działka jest zlokalizowana w miejscowości Bartołty Wielkie. Info o działce: oznaczenie działki:426/39.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolno-budowlana w kompleksie 12 działek tworzących kameralne osiedle, z możliwością uzyskania warunków zabudowy mieszkaniowej. W odległości 1,2 km od Olsztynka.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł1 002 m² 152,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na Mazurach Wejsuny | blisko jezior i natury, 600 m do plaży Jeśli szukasz miejsca, gdzie naprawdę można złapać oddech, to dobrze trafiłeś. Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 026 m² 49,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o domu na łonie natury, gdzie codzienność płynie spokojniej, a otoczenie sprzyja odpoczynkowi? Ta działka spełni oczekiwania osób poszukujących przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Ełk, ul. Podmiejska - 2176 m Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2176 m 2 położone przy ul. Podmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy piękną działkę o powierzchni 3020 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny wolnostojący, położoną w miejscowości Czerwonki, gm. Mrągowo w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży kompleks działek położonych w miejscowości Kałęczyny gmina Ełk. Odległość od Ełku ok. 15 km. Działki położone są bezpośrednio przy drodze powiatowej Ełk Rajgród. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 300 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300 m , zlokalizowana w urokliwej miejscowości Konieczki , gmina Ełk, zaledwie 4 km od centrum Ełku. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł30 085 m² 232,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Szymonka, w gminie Ryn, powiecie giżyckim, na terenie Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (swjm) z 60m linią.

Szczegóły ogłoszenia

383 900 zł69 800 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż ziemię rolną zlokalizowaną w miejscowości Jedwabno (gmina Jedwabno). Szczegóły nieruchomości Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 6,98 ha. W skład oferty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowane w miejscowości Marianka Kolonia, w spokojnym i malowniczym otoczeniu innych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 300 zł3 698 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana między dwoma jezioami! Przepięknie położona działka , tuż przy lesie oraz między dwoma jeziorami Żbik i Redykajny. Ta wyjątkowa działka o powierzchni 3698 m2 oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o kawałku ziemii w spokojnym miejscu i w zgodzie z naturą, z dala od zgiełku miasta? Oto doskonała okazja! Na sprzedaż oferujemy działki o powierzchniach od 3000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 7901 m2, położona w pięknej lokalizacji Barczewa. Teren znajduje się przy ulicy Polnej, w miejscu bardzo spokojnym, obfitującym w zieleń i piękny.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł62 200 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 6,2200 ha - w miejscowości Derc Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o łącznej powierzchni 6,2200 ha, położona w centrum urokliwej miejscowości Derc, zaledwie 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o spokojnym miejscu, gdzie stworzysz własną oazę blisko natury? Przedstawiamy wyjątkową ofertę działkę z dostępem do linii brzegowej jeziora Jachimowo. Ta malownicza działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Miejsce nad Jeziorem Działka z Linią Brzegową w Mrozach Wielkich k. Ełku Wyobraź sobie poranek nad jeziorem Śpiew ptaków, zapach lasu i delikatna mgła unosząca się nad wodą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł54 700 m² 5,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży , utrzymane w dobrej kulturze rolnej grunty o pow. 5,47ha, działka o nr ewidencyjnym 111, położona w obrębie miejscowości Książnik,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o nr 264/2 w miejscowości Skomack Wielki gmina Stare juchy o pow. 4817 m2. Skomack Wielki to atrakcyjna, spokojna wieś oddalona o 20 km od Ełku, 23 km od Orzysza,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka budowlana o pow. 3001m2 pod lasem w okolicy trzech jezior Kamionki, gmina Giżycko Działka budowlana zlokalizowana jest w okolicy trzech jezior: dobskiego, kisajno.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 413 m² 106,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1413 m i 1500 m2 położone w miejscowości Regiel , gmina Ełk, zaledwie 6 km od Ełku. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł10 823 m² 170,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z linią brzegową pięknego i czystego jeziora na Mazurach. Lokalizacja: wyszowate jezioro Buwełno. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1.08 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

77 700 zł2 120 m² 36,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dlaczego ten grunt to strzał w dziesiątkę? - Pokaźny obszar: masz do dyspozycji równe 2120 m w regularnym kształcie, co daje ogromne możliwości na przyszłość. - bezkonkurencyjna cena:.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 304 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka budowlana uzbrojona o powierzchni 1304 m2 ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Barczewo. Media : prąd, woda , światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł20 000 m² 119,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa posiadłość nad Jeziorem Podkarwiec Karwie Powierzchnia działki: 2 ha Linia brzegowa: ok. 120 m Cena: 2 390 000 zł nr. działki 205/2 obręb 0008 gm. Mrągowo Rodzaj w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działki rolne nr 111/7, 112/5, 110/1 o powierzchni 9540 m2 w miejscowości Huta Żuławska położonej w malowniczym miejscu. Działki leżą w zachodniej części wsi na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł37 700 m² 10,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 37700 m2, usytuowana blisko Pasymia w miejscowości Grzegrzółki. Teren nie zagospodarowany, porośnięty trawą , drzewami liściastymi i iglastymi. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 000 zł846 017 m² 58,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Wróble, przeznaczony pod zabudowę produkcyjno-usługową, składy oraz magazyny, idealny pod inwestycje związane.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł8 248 m² 155,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę o powierzchni 8242 m2 w Nowych Ramotach nad jeziorem o tej samej nazwie. Nieruchomość ma dostęp do gminnej sieci wodno-kanalizacyjnej oraz prądu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł14 200 m² 52,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla konesera! Działka o pow. 1,42 ha w Tolkmicku z widokiem na Zalew Wiślany! Prezentujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1,42 ha, usytuowaną.