dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 095 ogłoszeń

27 000 000 zł280 000 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dla Inwestora z wyobraznia. 28 ha na Mazurach z wz. Jeziorany-Okolice Olsztyna Sprzedam 28 ha w jednym kawalku z wz dla inwestora z wyobraznia. (nie pod farme fotowoltaiczna). Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjno-mieszkaniowa o powierzchni 2397 mkw nad jeziorem Studa w miejscowości Jamielnik, obręb Studa .Działka jest już uzbrojona w prąd i wodę. Do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa Wieś jest miejscem, gdzie harmonia natury łączy się z nowoczesnym życiem miejskim. Położenie niedaleko Iławy zapewnia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji tej malowniczej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł235 300 m² 5,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tłokowo to urocza miejscowość w gminie Jeziorany, znana z pięknych okoliczności przyrody. Region ten oferuje liczne możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie natury, w tym spacery,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie czekaj, aby zapoznać się z tą wyjątkową ofertą. Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Nowym Mieście Lubawskim. Cena tej wyjątkowej nieruchomości 449 000 pln, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł11 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację tego niezwykłego miejsca. To Twoja szansa na spełnienie marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 561 m² 101,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Szymonówko to urokliwa, spokojna wieś położona w otoczeniu pięknych krajobrazów, lasów i czystego powietrza. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej podiławskiej wsi. Oferowana do sprzedaży nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu lasu i należy do kompleksu działek na terenie wsi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na prezentację działki. To wyjątkowa szansa, aby zrealizować swoje marzenia o idealnym domu w pięknym otoczeniu. Nieruchomość położona jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ogłoszenie O konkursie ofert Syndyk masy upadłości Andrzeja Iwaszko osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, działający w postępowaniu upadłościowym o sygnaturze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana położona w Rudzienicach, zaledwie 4 km od Iławy, co czyni ją idealnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji. Dlaczego warto? Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł15 725 m² 31,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nie przegap tej wyjątkowej oferty. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej niepowtarzalnej działce. Zapewniamy, że miejsce to spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł14 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferowana działka siedliskowa o areale 1,41 Ha znajduje się w odległości niespełna 200 m od jeziora Łabędź. Jest to idealne miejsce na stworzenie siedliska lub gospodarstwa. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Siemiany, przy najdłuższym w Polsce jeziorze Jeziorak, zaledwie 10 metrów od linii brzegowej, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 018 m² 32,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka siedliskowa znajduje się w miejscowości Gromoty, (10 km od Iławy), oferującej spokój i bliskość natury, idealna dla osób poszukujących miejsca na budowę wymarzonego domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o wymarzonym domu? Oto działka w Malinniku - blisko Majdanów Małych i jeziora Ilińskiego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Na sprzedaż posiadamy urokliwą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna 2437,-m2 - bezpośrednia bliskość do jeziora Kiełpińskiego (czysta woda) - trochę zalesiona (8-10 lat)

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kisielice to wyjątkowa lokalizacja, która zachwyca zarówno osób szukających spokoju, jak i tych, którym zależy na bliskości infrastruktury miejscowości. Dzięki temu, że nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka siedliskowa o powierzchni 30 arów składa się w połowie z lasu i w połowie z zagospodarowanego ogrodu. Aby postawić dom całoroczny wystarczy wydzierżawić na czas.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40 300 m² 6,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne klasy III i IV o łącznej powierzchni 4,03 ha. w miejscowości Mostkowo gmina Łukta. Cena za całość wynosi 250 000 pln. Dostęp do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mieszkaniowa działka w Szymbarku niedaleko słynnego zamku stwarza ogromne możliwości. Oferowany grunt pozwala na wybudowanie domu w tej uroczej miejscowości. Nie ma problemu z uzbrojeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość dla miłośników przyrody i spokoju w Ostrowite. Zapraszamy Cię do poznania wyjątkowej oferty - kompleksu działek, rozlokowanych w urokliwej okolicy, gdzie lasy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o powierzchni prawie 2,5 ha, z możliwością zabudowy na ponad 1 ha terenu (uchwała nr III/31/2024 Rady Gminy Nowe Miasto Lubawskie z dnia 8 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł30 800 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3 ha, położona w malowniczej okolicy w pobliżu lasu i jeziora Jeziorak. Nieruchomość charakteryzuje się płaskim terenem, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tynwałd to niewielka, ale urokliwa miejscowość położona blisko Iławy. Oferuje bliskość natury, czyste powietrze oraz liczne możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Doskonale zlokalizowana, w pobliżu lasów i dwóch jezior nieruchomość pozwoli na spokojny wypoczynek. Druga z działka z oferowanych, z dobrym dojazdem zlokalizowana na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 960 m² 151,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2960 m położona na terenie nad wodą, z własną linia brzegową jeziora Radomno. Na działkę wydano pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

34arowy teren nadaje się idealnie pod budowę domu w cieniu rosnących tam drzew. Ta niebanalna nieruchomość położona jest wśród nielicznych zabudowań w pobliżu lasu i bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł12 780 m² 46,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna nieruchomość ze 120 metrową linią brzegową. Doskonała oferta na lokatę kapitału! Działka z linią brzegową jeziora skarlińskiego. Duży areał o pow. 12780 mkw z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na Lipowym Dworze nieopodal jeziora. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 12 arów, - działka ma kształt prostokąta, - media: woda i prąd na działce, - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To jedna z dwóch bliźniaczych posesji z ponad 60 metrową linią brzegową każda. Oferowane przez nas miejsce pozwala zrealizować swoje marzenia o domu zlokalizowanym przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 200 m² 124,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej wyjątkowej oferty, która może stać się miejscem realizacji Państwa marzeń o własnym domu wśród natury. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł27 100 m² 16,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój Raj nad Jezioro w Goryniu: działka Marzeń na Sprzedaż! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty przepięknej działki zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Goryń. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 481 m² 96,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nidzica, 06 maja 2026 r. Gmkr.6840.24.2023 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY NIDZICA. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia