dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 094 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 094 ogłoszenia

890 000 zł18 600 m² 47,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazurskie trio marzeń: działka z linią brzegową + siedlisko z sadem + las. Harmonia przyrody na wyciągnięcie ręki. Wyobraź sobie: rano witasz dzień w domu otoczonym sadem, po południu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5100 m2 zlokalizowaną w Romanach. Nieruchomość składa się z dwóch działek i zlokalizowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w niezwykle spokojnej okolicy - z dala od ścisłej zabudowy wsi, blisko do jeziora Łaśmiady, straduńskiego. Na sprzedaż działka o powierzchni 2,6184 ha oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wzbić się wysoko jak ptak, poszybować, przekroczyć sztywne granice, nie bać się marzyć i spełniać, nawet z pozoru niedostępne, pragnienia nad jeziorem niedroga budowlana duża blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Juno.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 180 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl na Mazurach blisko natury, blisko miasta. Szukasz idealnego miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a po południu w 5 minut dojedziesz do pełnej infrastruktury miejskiej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł136 700 m² 6,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Michałki, to jedna z popularnych miejscowości położonych nad jeziorem Kalwa. Cisza, łono natury, jezioro w zasięgu ręki. Jeśli właśnie tego szukasz- zapoznaj się z ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki siedliskowe o powierzchni po 3000 m każda, położone w malowniczej wsi Laseczno Małe, zaledwie 8 km od Iławy. Każda działka dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł329 800 m² 6,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 32,98 ha położona w miejscowości Gąski w powiecie Oleckim. Zróżnicowane ukształtowanie terenu. Stary las około 7ha, kępy dużych drzew, wzniesienia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa na Mazurach, na obrzeżach miejscowości Dźwiersztyny, gm, pasym. Nieruchomość składa się z sześciu prostokątnych działek oraz udziału w drodze, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 600 m² 60,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk ma przyjemność zaprezentować urzekające siedlisko na Mazurach. Nieruchomość zlokalizowana jest w turystycznej wsi Liski, gm. Stare Juchy, jedynie 16 km od Ełku, na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 764 m² 115,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2764m2, położona na obrzeżach warmińskiej gminnej wsi Purda, w odległości 24 km od Olsztyna. Całość składa się z dwóch wydzielonych geodezyjnie parceli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych położone we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo atrakcyjnym miejscu działka budowlana nr 259/67 o powierzchni 1168 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, szerokopas Co oferujemy? - zróżnicowane powierzchnie do wyboru, - widok na las, - bliskość miasta, - przyroda w zasięgu ręki. Lokalizacja Miejscowość Szerokopas, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 510 m² 38,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, kompleks działek położony w miejscowości Paprotki - wsi w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Miłki. Media: woda- studnia, prąd - na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna działka budowlana przy ul. Calineczki w Olsztynie, na Osiedlu Bajkowym (jaroty), to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę obrzeży miasta z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy nieruchomość gruntową, składającą się z 2 działek o łącznej powierzchni 9126m2. Prezentowany teren zlokalizowany jest w miejscowości Sówka, obręb Wysoka Góra, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni 1775 m2 położoną przy powiatowej drodze asfaltowej na o brzeżach Biskupca 1km i 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł57 999 m² 125,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna niezabudowana o powierzchni 5,7999 ha położona w Pasłęku przy ul. Bohaterów Westerplatte. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 501 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działka budowlana 1501 m w Przezmarku blisko Elbląga. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 1501 m - Rodzaj: działka budowlana z warunkami zabudowy - Kształt: regularny - Media:.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 800 m² 143,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w centralnej części miejscowości Suchacz nad Zalewem Wiślanym około 15 km od Elbląga na obszarze Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Działka ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 384 m² 83,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana: - w Biskupcu Kolonii, w odległości 200 m od drogi krajowej nr 57 Biskupiec-Szczytno, zaledwie 1,5 km od Biskupca, - o obszarze 1384 m2, - media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł2 300 m² 70,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tytuł : Działka 2300 pod zabudowę całoroczną w gm. Piecki Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! *ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek o numerach 5, 6/5 oraz 6/4, o łącznej powierzchni 1301 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane W szyldaku - twoje miejsce pod ostródą Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z błyskawicznym dojazdem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 449 m² 18,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Redaki, gmina Susz, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny użytkowane rolniczo,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 001 m² 96,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną (klasa ivb i V) z przeznaczeniem pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego. Działka posiada aktualne warunki do zabudowy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 343 m² 118,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ogrodzona działka budowlana nr 131/31 położona w miejscowości Sypitki, gmina Kalinowo. Nieruchomość o powierzchni 1343 m stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działkę nr 6/41 o pow. 1240m2 położoną w miejscowości Kotkowo gm. Łukta. Działka położona jest w odległości ok. 200m od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 287 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia! Działka gruntu o powierzchni 1287m 2 , położona w Rydzewie, województwo warmińsko - mazurskie, gmina Miłki, powiat giżycki. Wymiary działki: ok. 30 x 42 x 30.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 1427 m2 w Świętajnie przy ul. Grunwaldzkiej. Działka jest płaska i ma nieregularne kształty. Media: kanalizacja, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł295 000 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 29,50 ha, położony w miejscowości Wilkowo, gmina Węgorzewo, powiat węgorzewski. Nieruchomość składa się z trzech areałów o orientacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 174 m² 94,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3174 m2 położona przy ulicy Cichej w Kruklankach. Działka ślicznie położona na wzniesieniu, bliskość jezior i szlaków rowerowych. Przy działce właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż 27 atrakcyjnych działek budowlanych na nowym osiedlu Nowe Pierławki - miejscowość Pierławki gm. Działdowo Inwestycja pod domy jednorodzinne z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36 100 m² 18,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Typ nieruchomości: dzialka budowlana Adres: kolonia Karwica, gm. Ruciane Nida Powierzchnia działki: 3,61 ha Instalacje: elektryczna Położenie: działka budowlana o pow. 3,61 ha pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1262 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Gajewie. Przeznaczenie: teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł20 004 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dostępem do jeziora Buwełno. Biuro Nieruchomości ab Grand poleca Państwu nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni ok 2ha. Są one.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości własny kąt oferuje na sprzedaż działkę w Olszewo gm. Olecko. Na sprzedaż działka rolna o nr geodezyjnym 399 o powierzchni 5000 m2. Działka usytuowana jest na.