dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 095 ogłoszeń

85 000 zł10 200 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,02 ha, położona na Mazurach Garbatych w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz działki budowlanej z projektem, pozwoleniem i rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, to właśnie ta oferta jest dla Ciebie. Główne szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomośc i oferuję działkę rolną o powierzchni 9,34 ha położoną w miejscowości Kominki gmina Kolna powiat Olsztyński. Działka w jednym rozłogu , klasy ziemi: III, IV.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: matyty, województwo warmińsko-mazurskie Jeśli marzysz o własnym kawałku raju nad pięknym jeziorem Jeziorak, mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę! Oferujemy na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

273 280 zł3 416 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niebywały kompleks działek położonych w Gminie Świętajno, w miejscowości Dudki , z dostępem do jeziora Kukowino. Działka o powierzchni 3416 m - działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Dwie działki budowlane każda po ok. 700 m2 z dostępem do pełnego uzbrojenia Wilkasy ul. Dębowa, gmina Giżycko Dwie działki budowlane przy lesie z dostępem do pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z linią brzegową jeziora Świętajno 1,5574 ha, mazury , Sulejki, gm. Świętajno Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 15 574 m położona bezpośrednio nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

261 300 zł6 700 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli marzysz o zamieszkaniu w wyjątkowo cichym, spokojny i urokliwym miejscu, a jednocześnie chcesz móc sprawnie dojechać do miasta, to ta oferta jest tym czego szukasz! Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 099 m² 100,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz okno i słyszysz jedynie śpiew ptaków nie szum silników, nie szczęk tramwajów. Twoje dzieci wychodzą do ogrodu, bosymi stopami dotykając rosy na trawie,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 000 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje: lokalizacja: kożuchy Wielkie, gm. Giżycko Powierzchnia: 4000 m Kształt: prostokątny Dojazd: bezpośrednio z drogi asfaltowej (droga gminna) Przeznaczenie: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne z potencjałem - 5 km od centrum Ełku! Idealne miejsce w otoczeniu natury. Lokalizacja: chruściele k. Ełku, przy drodze Chruściele - Szarek. Na sprzedaż jest k ilka działek.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 028 m² 21,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Właściciel, złożył wniosek o Warunki Zabudowy na każdą z działek, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość realizacji swoich planów.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł764 m² 129,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka z linią brzegową jeziora Gawlik Gawliki Wielkie gmina Wydminy Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 764m2 z linią brzegową jeziora. Opis: powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na Mazurach w miejscowości Witówko, gm. Jedwabno między Szczytnem a Warchołami. Działka o powierzchni 3001 m2 w kształcie prostokąta, teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 008 m² 129,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 3008 m nad jeziorem blisko linii brzegowej, warmia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3008 m , z wygodnym dojściem do Jeziora Jaśkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 867 m² 109,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rukławkach, w gminie Biskupiec: - o obszarze 2867 m2, za cenę 110 zł/1 m2, - prąd, woda, kanalizacja, gaz w drodze przy działce, - wydane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł750 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Teren o pow. 75,07ha Kolwiny, gmina Barciany powiat Kętrzyński Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna niezabudowana składająca się z 1 działki geodezyjnej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sześciu działek o powierzchni około 1700 m2 położonych w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3017 m2 w miejscowości Dźwierzuty, tuż obok jeziora Sasek Wielki. Dodatkowo przy zakupie działki, nabywca ma dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

405 046 zł2 914 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży Działki budowlanej Posiadamy 2 działki 30 arowe w ofercie sprzedaży - zapytaj o szczegóły - Cena do negocjacji Działka budowlana z widokiem na jezioro objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 100 m² 60,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej w miejscowości Kruszewnia, gmina Morąg. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, kompleks działek! Działka rolno-budowlana o powierzchni 3006 m 2 położona w Kożuchach Wielkich, gmina Giżycko, województwo warmińsko-mazurskie. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny położony obrębie Czarny Kierz, gmina Kiwity, powiat lidzbarski, województwo warmińsko - mazurskie. Nieruchomość jest niezabudowana i składa się z sześciu działek.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 769 m² 111,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczory kończysz nad brzegiem jeziora? Sprzedam działkę w miejscowości Liski (gmina Stare Juchy). To oferta dla osoby, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro M2 Estate prezentuje na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 422/2, położoną w miejscowości Wipsowo, w gminie Barczewo, województwo warmińsko-mazurskie. To doskonała okazja.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł2 289 m² 42,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest kompleks oięciu działek budowlanych położonych w miejscowości Adamowo w gminie Susz, powiecie Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim niedaleko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 002 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3002 m , położona w malowniczej miejscowości Koziki , w gminie Ełk , z dostępem do wspólnej plaży nad jeziorem Selment Wielki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia