dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 095 ogłoszeń

201 000 zł1 127 m² 178,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę kupna pięknych, widokowych działek w pobliżu jeziora Dadaj, 350 metrów od plaży. Studium uwarunkowań przewiduje ten teren jako zabudowę letniskową i rekreację.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł1 586 m² 134,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowę trzech.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 3014m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod dom jednorodzinny. W drodze i przez róg działki przechodzi linia prądu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę pod budowę domu całorocznego w miejscowości Bartążek. Malownicze krajobrazy, widok na jezioro oraz lasy, pola i łąki sprawi, że.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy i prywatnym, własnościowym dostępem do jeziora Rostki. Tylko 12 km od Orzysza i 48 km od trasy ekspresowej S61. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 750 m² 45,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 7 działek siedliskowych w miejscowości Srokowo w powiecie kętrzyńskim w okolicach jeziora Rydzówka oraz jeziora Silec. -wodociąg w drodze -prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy unikalną ofertę działki budowlanej niezabudowanej we wsi Smolanka, gmina Sępopol, z wydanymi w trakcie warunkami zabudowy zagrodowej - trzy budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 900 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 arów, położona w malowniczej miejscowości Piecuchy, w gminie Szczytno, w województwie warmińsko-mazurskim. Możliwość dokupienia gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

175 600 zł1 756 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynki | działki 140 m od jeziora | mpzp | media przy działkach Nie każda działka blisko jeziora jest naprawdę dobrą okazją. Tu masz coś więcej niż sam grunt. Na sprzedaż trzy atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka O powierzchni 3004 m2 położona na granicy dywit i różnowa** W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna** doskonała lokalizacja** piękny krajobraz**.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w miejscowości Wały, gmina Nidzica, powiat nidzicki, na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 190 m² 73,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka 1190 m z rozpoczętą budową domu - Gwiździny, gm. Nowe Miasto Lubawskie Powierzchnia użytkowa domu: 143,67 m + garaż i kotłownia: 41,42 m Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane o łącznej powierzchni 4644 m2 [0,4644 ha] z wydanymi, bezterminowymi warunkami zabudowy pod 2 domy jednorodzinne. Działki o numerach ewidencyjnych 42/53 oraz 42/51 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Spokojna wieś o nietuzinkowej nazwie żabi róg, położona w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie morąg. Znajduje się 7km. od miasteczka Morąg, 20km. od pięknej ostródy- letniej.

Szczegóły ogłoszenia

333 900 zł4 833 m² 69,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki o powierzchni łącznej 4.833 mkw., położona w malowniczej miejscowości Silec, w samym sercu Mazur, zaledwie 200 m od jeziora Silec i 350 m od.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 544 m² 27,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Główny atut tej nieruchomości to lokalizacja. Nieruchomość znajduje się we wsi Krzyżewo, przy drodze krajowej nr 16 na trasie Olsztyn - Augustów, dokładnie 22 km od Ełku i Augustowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 102 m² 102,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2102 m2 we wsi Raczki Elbląskie, położonej w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Elbląg. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 600 zł11 676 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przy samej S7, widoczna Z S7! idealna pod produkcję, obiekt, usługi, halę, magazyn *tylko U nas* lokalizacja: działka położona jest w strategicznej miejscowości Górka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

iuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż kompleks urokliwych działek na Mazurach. Działki położone są zaledwie 9 km od Giżycka w obrębie Bogaczewo.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł70 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W naszym biurze nieruchomości oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rolne, znajdujące się w miejscowości Borki Wielkie, w gminie Biskupiec. Istnieje możliwość kupna działek razem lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie ponad 22 ha ziemi rolnej, w tym las na Mazurach w miejscowości Drogolewo, gmina Budry, obręb Więcki. Lokalizacja około 7 km od Węgorzewa. W skład wchodzi 7 działek rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł60 580 m² 18,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek niezabudowanych wraz pozostałościami fundamentów po funkcjonowaniu cegielni z możliwością wykorzystania terenu na rozwój zabudowy mieszkaniowej, gospodarczej, usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość jest zarezerwowana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w bardzo dobrej lokalizacji, przy samym wjeździe do Węgorzewa od strony Giżycka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia, działka budowlana o powierzchni 1660m 2 położona we wsi Szczybały Giżyckie, w gminie Giżycko, powiat giżycki, województwo warmińsko-mazurskie. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł1 552 m² 170,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1552 m , położoną w malowniczej miejscowości Szałkowo, zaledwie kilka minut od centrum Iławy. Szałkowo to urokliwa wieś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Sępopol przy ul. Piaskowej. Opis nieruchomości cena - 60zł/m2służebność w drodze dojazdowej -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z możliwością przeznaczenia pod zabudowę usługowo-produkcyjną, składowanie, magazyny -objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren o foremnym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 725 m² 96,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o numerze 25/2 o powierzchni 0,68 ha, położona w miejscowości Dobra Wola, gmina Stare Juchy, powiat Ełk. W księdze wieczystej oznaczona jako pastwiska trwałe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w obrębie gminy Kiwity, powiat lidzbarski, województwo warmińsko - mazurskie, położona w pobliżu luźnej zabudowy mieszkalnej. Działka jest niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł4 436 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona tylko 70 metrów od prywatnej plaży nad jeziorem Pozezdrze. Wydane Warunki Zabudowy na jeden lub dwa domy całoroczne. Istnieje możliwość podziału wtórnego na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny położony w obrębie 37 Stryjkowo, w gminie Lidzbark Warmiński, w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę pod zabudowę domu jednorodzinnego nad Zalewem Wiślanym, w przepięknym otoczeniu przyrody. Idealne miejsce do zamieszkania z dala.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 010 m² 79,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 3009 m w Spręcowie Przedstawiamy unikalną ofertę działki budowlanej o powierzchni 3010 m , położone w urokliwej miejscowości Spręcowo,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33 859 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz dużej działki rolnej na uboczu to właśnie znalazłeś! Na sprzedaż działka o powierzchni 33 859 m2 (3,3859 ha) położona w miejscowości Kruklanki, gminie Kruklanki, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

726 600 zł121 100 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki rolne o powierzchni 12,11 ha na sprzedaż. Do sprzedaży są dwie działki rolne o łącznej powierzchni 12,11 ha położone w miejscowości Lejdy, gmina Bartoszyce, woj.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 501 m² 49,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 37 działek budowlanych, położonych na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Wiejskiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3201 m Możne 5 km od Olecka mpzp 19mn Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3201 m , położona w miejscowości Możne, zaledwie 5 km od Olecka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w miejscowości Racibór Oferujemy w sprzedaży urokliwie położoną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1008 m2, położoną w mazurskiej wsi Racibór gmina Świętajno.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł12 300 m² 5,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie pięknie położone łąki Obręb Podcibórz nr 62/7 i 62/8 o łącznej powierzchni 1,23 ha idealne miejsce na inwestycję, rekreację lub pasiekę. Oferujemy teren składający.