dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 095 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż działkę rolną nr 127/6 o powierzchni 28.800 m2, położoną na obrzeżach wsi Rogale w gminie Stare Juchy. Atrakcyjna lokalizacja, jedynie 250.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka numer 232/9 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z widokiem na jeziora i lasy - Unieszewo, ul. Kormorana Numery działek:   m oraz   m Położenie: obręb Unieszewo, gmina Gietrzwałd, powiat olsztyński.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Biuro gethouse nieruchomości oferuje na sprzedaż kompleks 17 pięknych działek z wydzielanych z terenu na którym były już warunki zabudowy, położonych w Dźwierzutach. Dźwierzuty to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka położona w Gronowie Górnym, jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach Elbląga, oferuje ogromny potencjał zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki budowlane w Kiersztanowie, położone w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek w Dźwierzutach Oferujemy w sprzedaży kompleks działek rolno-budowlanych położonych w mazurskiej wsi Dźwierzuty w sercu regionu znanego jako Zielone Płuca Polski.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł21 500 m² 83,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 21500 m2 (2,15 ha) położoną w Iławie - Kamień Duży. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 034 m² 49,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferuję malowniczą działkę o powierzchni 3034 m , położoną w Rydzewie (gmina Miłki) urokliwej mazurskiej miejscowości nad Jeziorem Niegocin. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe działki budowlane położone w miejscowości Wronka w gminie Giżycko. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie własnego.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł41 077 m² 6,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 4,1 ha w pobliżu Puszczy Boreckiej gm. Wydminy Działka rolna położona na na obrzeżach malowniczej mazurskiej wsi Orłowo. Powierzchnia: 41077 m2; kształt: zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

191 476 zł580,23 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Kręsk. Powierzchnia działki: 580,23 mkw Kształt działki nieregularny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

138 150 zł1 535 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka na terenie położonym wśród zielonych terenów, w odległości zaledwie 1,5 km od przepięknego jeziora Narie. Miejsce idealne dla osób, które marzą o codziennym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł126 394 m² 33,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży grunt inwestycyjny o powierzchni 126 394 m2 składający z terenu rolnego podzielonego na działki o powierzchni powyżej 3000 m2 (122 657) m2 oraz terenu objętego mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1501 m z dostępem do jeziora Warmia, osada Jaśkowska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1501 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 348 m² 72,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną - Jonkowo, ul. Urocza, osiedle Słoneczne Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 2348 m2, położona w malowniczej miejscowości Jonkowo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w malowniczej miejscowości Marksewo (gmina Szczytno). Szczegóły nieruchomości W ofercie posiadamy dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 000 zł2 600 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje I lokalizacja Lokalizacja: boża Wólka, województwo Warmińsko-Mazurskie. Powierzchnia: łącznie 260 Ha w ciągłym obrocie. Własność gruntów: 130 Ha (prawo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga nowa niższa cena 180 000 zł Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 4801 m , położoną w miejscowości Mikołajki, gmina Kurzętnik, bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 764 905 zł15 347 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy atrakcyjną działkę rolną w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich w Gminie Pisz. Jest położona nad samym jeziorem Śniardwy w miejscowości Zdory, gmina Pisz. Działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka położona bezpośrednio nad Jeziorem Trupel zabudowana 2 domkami turystycznymi wraz pozwoleniem na kolejne 3 obiekty do obsługi turystycznej. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

9 825 000 zł112 551 m² 87,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: unikalna posiadłość z linią brzegową Jeziora Klebarskiego - 11,2551 ha prywatnego raju w pobliżu Olsztyna Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z gotowym projektem domu w Olecku ul. Szeremety Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o powierzchni 1822 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 372 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną i atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Ławki, gmina Ryn o pow. 1372 m2. Numer działki 29/4 Działka z malowniczym widokiem na mazurską przyrodę,.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł5 118 m² 107,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka przy drodze wojewódzkiej 542 - burkat / gmina działdowo Mieszkaniowo-usługowa 5118 m gotowy zjazd woda, prąd I internet W granicach działki Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w spokojnej miejscowości Rostki Skomackie, w niedalekiej odległości od trasy Ełk - Orzysz. Działka dzięki swojemu położeniu oraz możliwości budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 672 m² 48,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działki budowlane w pobliżu jeziora Rydzówka w miejscowości Węgielsztyn w gminie Węgorzewo Działka położona jest w malowniczej Krainie Tysiąca Jezior, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Możne bezpośrednio przy Olecku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z dużym potencjałem inwestycyjnym Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 6900 m2 położona w malowniczej miejscowości Straduny nieopodal jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł28 254 m² 81,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2,83 ha, położona na Osiedlu Siejnik w Olecku. Działka położona jest na obrzeżu Osiedla Siejnik w Olecku - 1,7 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 960 m² 20,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż pakiet 7 działek o łącznej powierzchni 28 960 m , czyli około 2,9 ha, położonych w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka do zabudowy! Polecamy działkę położoną w miejscowości Straduny gm. Ełk (odległość od Ełku 8 km). Powierzchnia działki 1500 m2, nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1201 m2 położona w miejscowości Kamień Mały w powiecie Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim oddalona o 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Szczybałach Giżyckich zaledwie 5 km od Wilkas, położona bardzo blisko jeziora Okrągłe, z wydanymi warunkami zabudowy i dostępna wyłącznie w naszym biurze.

 

 

 

 

 

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Komplex przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 774 m2 położnej we wsi Lubajny, która od centrum Ostródy dzieli odległość zaledwie 3 km dojazdu drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury! Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, położonych 6 km od centrum Giżycka w miejscowości Spytkowo. Powierzchnia działek wynosi od 1500 m2 do 3600 m2. Kompleks położony.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł3 275 m² 11,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 3275m2 znajdującą się w Dorotowie, gm. Stawiguda. Nr działki 258/2. Działka usytuowana koło mostu w Dorotowie, tuż przy S51 (olsztynek -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 0,7365 ha, zlokalizowana w Mrągowie przy ul. Wolności (obręb 2). Działka położona jest w strategicznym punkcie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro m2estate ma przyjemność zaprezentować działkę w Muntowie, gm. Mrągowo, nad jeziorem Juksty 3002,29 m, z dostępem do linii brzegowej. Biuro m2estate prezentuje wyjątkową ofertę.