dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 095 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofertą! Działka z warunkami zabudowy. Lokalizacja Nibork Drugi, pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Nibork Drugi położony 1 km od miasta powiatowego Nidzica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 500 zł19 940 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa składa się z 6 działek. Działki zlokalizowane w miejscowości Szałkowo. Działki położone bardzo blisko jeziora ,jeziorak, przepiękna okolica w pobliżu, lasy.

Szczegóły ogłoszenia

13 424 640 zł70 656 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa pod uciążliwą działalność o powierzchni 7 ha, w pierwszej linii od drogi ekspresowej S-7. Zlokalizowana w miejscowości Górowo, gmina Kozłowo, powiat nidzicki, na.

Szczegóły ogłoszenia

180 420 zł3 007 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki: - w Węgoju, w gminie Biskupiec, - o obszarze około 3.000 m2 każda, - wodociąg w drodze, - w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy! Węgoój to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Wilkasy, przy ulicy Modrzewiowej. To oferta dla osób szukających miejsca na budowę domu jednorodzinnego lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka spełni Twoje marzenie o budowie domu w jednym z piękniejszych miejsc na Mazurach. Piecki, bo tu znajduje się nieruchomość, to idealne miejsce łączące ze sobą otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 301 m² 58,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Opis nieruchomości Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilku działek w miejscowości Pupki pod Jonkowem. Położona jest na uboczu wsi. Działka Powierzchnia działki wynosi 2301.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 500 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż unikatowa działka rekreacyjna o powierzchni 2500 m , położona w miejscowości Rostki Skomackie, w gminie Orzysz. Ta wyjątkowa nieruchomość ma kształt trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł5 385 m² 297,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Olsztyn jaroty działka inwestycyjna Działka budowlana położona na największym Osiedlu mieszkaniowym w Olsztynie - Osiedlu Jaroty. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł2 300 m² 70,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tytuł : Działka 2300 pod zabudowę całoroczną w gm. Piecki Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! *ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę z bezpośrednim dostępem do urokliwego jeziora Troyl, w samym sercu Wysoczyzny Elbląskiej. Działka niezabudowana o pow. 3000 m2, z linią.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł2 017 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działkę w Pasłęku z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 2017 m2. Nieruchomość położona w ciągu innych dziełek o oznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W kaplitynach gmina barczewo! oferujemy do sprzedaży działkę O powierzchni 4 800 M 2 Z przeznaczeniem W planie zagospodarowania przestrzennego do zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 544 m² 272,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka przy jeziorze Leleskim w gminie Pasym Oferujemy do sprzedaży nieruchomość będącą działką o pow. 1544 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Stanowi ona świetną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka budowlana w pełni uzbrojona o powierzchni 8188 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę siedmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana Z udziałem W lini brzegowej jeziora krzywe (sajzy), gmina ełk Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo położonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 390 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

/Oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej, położonej w miejscowości Raj, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

M2 Estate prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1 447 m, położoną w miejscowości Bartąg w gminie Stawiguda, przy ul. Gietrzwałdzkiej. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę rolno- budowlaną na sprzedaż w miejscowości Małdaniec. Doskonała lokalizacja pod budowę domu lub inną inwestycję miejsce, które łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompletnie zagospodarowaną nieruchomość rekreacyjną w Elganowie, z w pełni wyposażoną przyczepą holenderską oraz gwarantowanym dostępem do jeziora Leleskiego (I.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 323 m² 45,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (klasa lzr/psiv,riva ) zlokalizowana w miejscowości Taczki, gm. Prostki. Z dala od miejskiego zgiełku w zwartej zabudowie wsi. Po obu stronach działki budynki.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł3 004 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki rolno - leśne w Dąbrowie (gmina Dźwierzuty). W kompleksie znajdują się 4 działki w powierzchniach od 3004 m2 do 5905 m2. W skład klasoużytków.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna lokalizacja, dla tych którzy szukają przestrzeni, spokoju i solidnych podstaw do stworzenia wymarzonego miejsca do życia. Lokalizacja Litwinki, gmina Nidzica, powiat nidzicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

102 264 zł12 783 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży , utrzymane w dobrej kulturze rolnej grunty o łącznej pow. 1,2783ha, działka o nr ewidencyjnym 410/4;410/2;404/2;408;409, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł12 272 m² 138,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

4 działki z bezpośrednim zjazdem z drogi krajowej nr 15 (olsztyn - Toruń) Zjazd z obu kierunków Wydane wz na budowę stacji paliw płynnych z infrastrukturą towarzyszącą Miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 980 zł1 693 m² 960,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka budowlana nr 3/19 oraz 1/30, obręb Olsztyn 40, o łącznej powierzchni 1 693 m przy ul. Bałtyckiej. Atrakcyjna działka budowlana w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 001 m² 51,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,3001 ha (3001 m ), położona w urokliwej miejscowości Muntowo, w gminie Mrągowo, w sercu Warmii i Mazur. Nieruchomość oznaczona numerem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł101 899 m² 14,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę siedliskową z dwoma pozostałościami dwóch siedlisk ( ruiny widoczne na planach) o powierzchni 10,18 ha 100 m od jeziora. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja działka na wzgórzu przy lesie i rozlewisku, położona w Dorotowie, o powierzchni 3811 m2, z warunkami zabudowy pod dwa domy jednorodzinne wolnostojące. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/3 i pow. 912m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 120 m² 28,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położony kompleks działek rolno-budowlanych o powierzchniach od 3120 do 4465 m2, w miejscowości Rogojny, gmina Świętajno. Działki mają kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 4016 m , położona nad jeziorem Lepaki w urokliwej miejscowości Lepaki Wielkie gmina Ełk, powiat ełcki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Juno.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 164 m² 107,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, położona w miejscowości Gady, zaledwie 13 km od Olsztyna. Obejrzyj film: (jeśli nie widzisz filmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomośc i oferuję na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 3284 m2 z wydanymi warunkami zabudowy położonych w miejscowości Silice gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości własny kąt oferuje na sprzedaż działkę w Olszewo gm. Olecko. Na sprzedaż działka rolna o nr geodezyjnym 399 o powierzchni 5000 m2. Działka usytuowana jest na.