dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 095 ogłoszeń

129 000 zł1 460 m² 88,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Tatary Działki z ekspresowym dojazdem! Atuty: doskonałe pod inwestycje- restauracja, warsztat, magazyn Szybki dojazd Możliwość zabudowy: dom , biznes lub jedno i drugie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 8000 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość budowlaną o łącznej powierzchni 2132 m, położoną w sercu mazurskiej natury w miejscowości Brajniki, tuż nad brzegiem jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomości we wsi Rogale na terenie Pojezierza Ełckiego. Działki z pięknym widokiem i bezpośrednim dostępem do jeziora Rogale Małe. Grunty od nr 39/3 do 39/7.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

*Działka pod zabudowę 2414 m2 w Kiersztanowie k / Mrągowa uwaga : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 190 m² 40,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż kompleksu ośmiu działek położonych w miejscowości Sedranki, w odległości około 6 km od centrum Olecka. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek położonych we wsi Marcinkowo, ok. 3 km od centrum Mrągowa i 1,5 km od centrum handlowego. To miejsce dla kogoś kto szuka ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł155 400 m² 37,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka w sercu Mazur - w miejscowośćci Malinka, 10 minut od Giżycka. Działka o pow. 15,5 ha: - 5 ha stuletniego lasu, - 5 ha łąk, - 4 ha powierzchni zalewowej -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł12 633 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w powiecie działdowskim w miejscowości Klonowo. Cena: 19,79 zł / m2. Powierzchnia: 1,2633 ha Przeznaczenie terenu w mapie ewidencji gruntów: rv, rvi, lsv Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 679 m² 35,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki nad jeziorem - Wilimy | Warmia Na sprzedaż atrakcyjne działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położone w miejscowości Wilimy, nad Jeziorem Dadaj, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Rozwady oddalonej 2 km od Biskupca. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów i pól. W sąsiedztwie rozproszona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość jest zarezerwowana. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MB Nieruchomości oferuję działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 3277 m2 położoną na obrzeżach Olsztyna w Klebarku Małym. Działka w kwadracie położona.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 547 m² 59,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na Mazurach - blisko jednych z najczystszych jezior w Polsce Jeśli marzysz o własnym miejscu na Mazurach - w ciszy, blisko natury i z dala od tłumów - ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bogaczewo to miejsce, w którym natura gra pierwsze skrzypce każdego dnia. Na sprzedaż jest działka o powierzchni 2961 m , położona w tej malowniczej wsi w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł11 700 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

MB Nieruchomości oferuję działkę nad jeziorem Jaśkowskim z linią lasu w miejscowości Skarpa gmina Miłomłyn powiat Ostróda. Działka docelowo o powierzchni 11700 m2 z podziałem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 996 m² 15,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową jeziora Białego na szlaku kajakowym rzeki Krutyni. Działka rolna o łącznej powierzchni 7996 m2. Wykorzystanie tylko rekreacyjnie bez stałej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną do sprzedaży przez jedynego Właściciela. Nieruchomość składa się z 4 działek ewidencyjnych, każda nieznacznie przekracza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka numer 232/7 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł869 m² 159,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury działka wśród lasów Działka budowlana na osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej warmińskiej wsi Butryny. Działka o pow. 869 m2 ma kształt prostokąta 30,7x28m2, uzbrojona (woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks niezabudowanych działek o zróżnicowanej powierzchni, położonych w malowniczej miejscowości Gulbity, w gminie Morąg, powiat ostródzki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Good life estates oferuje na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Gąsiorowo Olsztyneckie (gmina Olsztynek, powiat olsztyński) 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 3045 m2. ( działka nr 66 ) położona w zaciszu malowniczego krajobrazu natury. Z dala od głównej drogi. Częściowo zalesiona. Działka położona ok.800.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w rekreacyjnym terenie blisko jeziora. Lokalizacja: mezoregion Wielkich Jezior Mazurskich, miejscowość Wydminy, działka położona blisko Jeziora Białego, pieszo około 1 km. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł108 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W centrum miasta działka pod budownictwo wielorodzinne cena: 150 000 zł powierzchnia: 108 m2 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje dla tej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 210 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży atrakcyjną działke o powierzchni 2210 m2 położona w miejscowości Turznica. Działka znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 185/6 o pow. 1370 m Rydzewo, gm. Miłki, nad jeziorem Niegocin (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł40 755 m² 98,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 ha, położona w miejscowości Kamień Duży, w województwie warmińsko-mazurskim. To doskonała propozycja dla inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż cztery działki nr 121/1, 121/2, 121/3 i 121/4 Obręb nr 0006 o powierzchni od 3013 m2 do 3419 m2 w atrakcyjnej cenie 25 zł za 1m2 (poprzednia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 1,15 ha z własną linią brzegową Węgielsztyn Marzysz o porankach z widokiem na taflę wody i bezpośrednim dostępie do jeziora? Ta oferta to rzadka okazja na zdobycie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 001 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoja działka budowlana położona w turystycznej miejscowości Kątno , które słynie z dostępu do fantastycznego jeziora Szeląg Wielki. Dzięki położeniu w lekkim oddaleniu od zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z dostępem do jeziora? Właśnie znalazłeś! Prezentujemy kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości kaczory, gminie srokowo, powiecie kętrzyńskim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 353/1 o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Siedliska, w gminie Ełk, na osiedlu Bajkowym. Działka znajduje się niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż. Braniewo, ul. Sportowa. Na sprzedaż dziewięć działek budowlanych położonych w Braniewie przy ul. Sportowej. Położenie działek na terenie stałym, osiadłym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 9/4, położona w miejscowości Laski Wielkie, gmina Kalinowo, powiat ełcki. Nieruchomość o powierzchni 3006 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 4 ha na uboczu wsi Kamionki, gmina Giżycko Malownicza działka w Kamionkach zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie lasu i niedaleko szlaku Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 400 m² 52,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działka budowlana 3400 m z przepięknym widokiem na Zalew Wiślany Tolkmicko Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3400 m , położona w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 008 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1008 m , położona w miejscowości Skomack Wielki , w gminie Stare Juchy, z pięknym widokiem na jezioro Orzysz. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w północno-wschodniej części Olsztyna, na osiedlu Zielona Górka, przy ulicy Trackiej 6. W sąsiedztwie: zabudowa mieszkaniowa, przemysłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z 2 działek, objęta planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Wójtowie, 800 m od drogi krajowej nr 16 na Barczewo. Działka zlokalizowana blisko.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 010 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na Mazurach o powierzchni 3010m2 w miejscowości Napiwoda 7km od Nidzicy Działka w przepięknej okolicy wokół lasów, pól, wokół dużo zieleni. wymarzone miejsce na.