dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Sterławki Małe

Sterławki Małe,warmińsko-mazurskie

115 000 zł1 049 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana nad jez. Dejgunek w pobliżu Jeziora Dejguny Sterławki Małe gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży są działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Rydzewo

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

240 000 zł1 950 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Rydzewo gm. Miłki w okolicy jeziora Niegocin (boczne) Szlak wielkich Jezior Mazurskich Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w popularnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ostrowite,warmińsko-mazurskie

2 600 000 zł15 511 m² 167,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z linią brzegową z posadowionym domem Wyjątkowa nieruchomość z linią brzegową nad Jeziorem Głowińskim Ostrowite, gm. Biskupiec Na sprzedaż niezwykła nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kleszczewo

Kleszczewo,warmińsko-mazurskie

180 000 zł1 546 m² 116,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zbuduj swój wymarzony dom w otoczeniu mazurskiej przyrody lub zainwestuj w pewny kapitał! Na sprzedaż oferujemy dwie unikalne, nowo wydzielone działki budowlane zlokalizowane w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Niegocińska

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

200 000 zł3 653 m² 54,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o pow. 3653m2 ul. Niegocińska Rydzewo gm. Miłki Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w sąsiedztwie lasu, na uboczu wsi Rydzewo w gminie Miłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dziubiele

Dziubiele,warmińsko-mazurskie

170 000 zł1 680 m² 101,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana o pow. 1680m2 nad jeziorem Śniardwy Dziubiele gmina Orzysz Nieruchomość zlokalizowana około 650metrów od największego jeziora Polski znajdującego się na Szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Łękuk Mały

Łękuk Mały,warmińsko-mazurskie

225 000 zł1 077 m² 208,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z linią brzegową jeziora łękuk gmina Wydminy Nieruchomość w malowniczym sąsiedztwie Puszczy Boreckiej z własną linią brzegową w sąsiedztwie zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Orłowo

Orłowo,warmińsko-mazurskie

90 000 zł3 512 m² 25,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka w pobliżu Puszczy Boreckiej gm. Wydminy Działka ze stawem położona na obrzeżach malowniczej mazurskiej wsi Powierzchnia: 3512 m2; kształt: nieregularny; wymiary: ok. 75 m x 56 m;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rychnowy

Rychnowy,warmińsko-mazurskie

350 000 zł8 650 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa okazja działki w sercu natury w Rychnowach Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, gdzie codziennie możesz cieszyć się spokojem i bliskością natury? Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Doba

Doba,warmińsko-mazurskie

3 500 000 zł35 031 m² 99,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren o pow. ok. 3,5 ha na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Dobskim gmina Giżycko Spieszmy się z zakupem bo takich terenów jest coraz mniej duży teren na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wilkasy

Wilkasy,warmińsko-mazurskie

290 000 zł1 062 m² 273,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka budowlana o pow. 1062m2 Wilkasy k/ Giżycka Nieruchomość gotowa do zabudowy, zlokalizowana w centralnej części turystycznej miejscowości Wilkasy położone w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jakunówko

Jakunówko,warmińsko-mazurskie

145 980 zł3 250 m² 44,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana o pow. 3250m2 w okolicy jeziora Krzywa Kuta Jakunówko gmina Pozezdrze Działka budowlana częściowo zalesione, w sąsiedztwie dużych kompleków Lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Stręgielek

Stręgielek,warmińsko-mazurskie

135 000 zł3 054 m² 44,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka z możliwością zabudowy w sąsiedztwie trzech jezior i rzeczki gm. Pozezdrze k. Giżycka. Gwarantowana cisza i czyste powietrze, teren oddalony jest od zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Orło

Orło,warmińsko-mazurskie

65 000 zł3 142 m² 20,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o pow. 3000m2 z widokiem na jezioro Orło miejscowość Orło gmina Ryn Przedmiotem sprzedaży są działki położone niedużej odległości od jeziora Orło. Cały kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

230 000 zł3 135 m² 73,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 0,3135 ha w okolicy jeziora Niegocin obręb Bogaczewo, gmina Giżycko Wyjątkowa działka ze starodrzewem zlokalizowana na wzniesieniu z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Węgielsztyn

Węgielsztyn,warmińsko-mazurskie

130 000 zł3 011 m² 43,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana w ostoja rydzówka to działki z widokiem na jezioro Rydzówka w miejscowości Węgielsztyn w gminie Węgorzewo Teren o powierzchni blisko 12 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grądzkie

Grądzkie,warmińsko-mazurskie

86 625 zł1 575 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana w kompleksie działek Grądzkie Park w pobliżu jeziora Gawlik gmina Wydminy Działki usytuowane w niewielkim kompleksie leśnym zaledwie 170m od jeziora Gawlik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Bielskie

Bielskie,warmińsko-mazurskie

86 100 zł2 788 m² 30,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki Ostoja Bielskie | działki z wydanymi warunkami zabudowy w sąsiedztwie jeziora Bielskie na Mazurach Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że nasza Ostoja Bielskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wrony

Wrony,warmińsko-mazurskie

29 000 zł198 m² 146,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka o pow. 198m2 Wrony gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest niewielka działka o powierzchni 198metrów kwadratowych położona w kompleksie podobnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Węgorzewo

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

152 250 zł804 m² 189,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana nad jeziorem święcajty półwysep kal - gm. Węgorzewo Działka o powierzchni 804 m2; kształt działki: zbliżony do prostokąta; wymiary działki: wzdłuż drogi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Konopki Wielkie

Konopki Wielkie,warmińsko-mazurskie

690 000 zł5 860 m² 117,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o pow. 5860m2 z linią brzegową jeziora Ublik Wielki Gmina Miłki Przedmiotem sprzedaży jest działka z linią brzegową jeziora Ublik Wilelki zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Bogacko

Bogacko,warmińsko-mazurskie

390 000 zł71 328 m² 5,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Teren o pow. 7,3128ha Bogacko Gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży są jest grunt rolny, na który składają się 2 działki w miejscowości Bogacko. Opis: powierzchnie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sterławki Małe

Sterławki Małe,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 604 m² 81,05 zł/m²

 

 

 

Wągródka,warmińsko-mazurskie

16 990 000 zł3 710 000 m² 4,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

1. Sprzedam 371 ha gospodarstwo rolne, dawny pgr, w pow. bartoszyckim, gmina Górowo Iławeckie, warmińsko-Mazurskie ( 75 km na północ od Olsztyna). Główne 220ha ziemi w jednym kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Biskupiec

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

600 000 zł3 009 m² 199,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Bartosz. Nieruchomość składająca się z 2 działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bogacko

Bogacko,warmińsko-mazurskie

155 000 zł3 870 m² 40,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostoja bogacko II działki z możliwością zabudowy w sąsiedztwie jeziora Dejguny w otoczeniu lasu Oferta obejmuje teren blisko 8 hektarów i składa się z 21 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Buczki

Buczki,warmińsko-mazurskie

190 000 zł1 250 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki przy ulicy Uroczej w Buczkach na Mazurach! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 1250 m2 to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Giżycka

Miłki,warmińsko-mazurskie

200 000 zł1 795 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka 1795m2 zabudowana budynkiem warsztatowym z widokiem na jezioro Miłkowskie Miłki ul. Giżycka Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana budynkiem gospodarczym zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Jędrzejki

Jędrzejki,warmińsko-mazurskie

148 000 zł680 m² 217,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nad jeziorem Białym idealne miejsce na wypoczynek. Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczych Jędrzejkach (gmina Kalinowo, powiat ełcki). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kąp

Kąp,warmińsko-mazurskie

119 000 zł3 543 m² 33,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana wśród łąk i pól w pobliżu Giżycka Miejscowość Kąp to doskonałe miejsce dla osób, które pragną zamieszkać w malowniczym otoczeniu, blisko trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pieczarki

Pieczarki,warmińsko-mazurskie

116 375 zł1 225 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana w Ostoja Pieczarki w sąsiedztwie Jeziora Dgał Wlk. i blisko jeziora Dargin na szlaku wjm Działka zlokalizowana w Ostaja Pieczarki nad jeziorem Dgał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

136 000 zł1 600 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena brutto/kupujący nie płaci podatku pcc zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży działek W miejscowości nowa wieś, gmina purda, województwo warmińsko-mazurskie Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Jezioro

Jezioro,warmińsko-mazurskie

110 000 zł2 074 m² 53,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w miejscowości Jezioro, odległość do Elbląga ok 12 km , droga asfaltowa, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy wiejskiej rozproszonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krzysztofa

Majdy,warmińsko-mazurskie

350 000 zł2 426 m² 144,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Majdy, przy ul. Krzysztofa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Działka o ekspozycji południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Barczewko

Barczewko,warmińsko-mazurskie

109 000 zł1 230 m² 88,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, na sprzedaż działka budowlana w Gadach, na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinnych. Braku mpzp. Działka o pow. 1230m2, lekko nachylona, z oczkiem wodnym do zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Markusy

Markusy,warmińsko-mazurskie

750 000 zł33 m² 22 441,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna 3342 m z potencjałem pum 2312 m , idealna pod zabudowę jednorodzinną lub kameralne osiedle domów. Markusy - przedmieścia Elbląga | pełne media | spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rozgity

Rozgity,warmińsko-mazurskie

129 000 zł1 203 m² 107,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w miejscowości rozgity , gmina Dywity , powiat olsztyński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pogobie Tylne,warmińsko-mazurskie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona nieruchomość na Mazurach - Pogobie Tylne, gm. Pisz Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch działek gruntu o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

178 756 zł1 334 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję 2 działkę budowlana każda po 1334 m2 lub jedną o powierzchni 2668 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy mieszkalne o powierzchni każdy od 70 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Sedranki

Sedranki,warmińsko-mazurskie

207 000 zł20 100 m² 10,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka rolna o powierzchni 2,01 ha. Położona jest w miejscowości Sedranki, gmina Olecko. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, częściowo porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łęgajny

Łęgajny,warmińsko-mazurskie

148 900 zł993 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlaną uzbrojoną ujętą w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Barczewo o powierzchni 993 m2 położona w centrum Łęgajn gmina Barczewo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij