dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Barczewko

Barczewko,warmińsko-mazurskie

109 000 zł1 230 m² 88,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, na sprzedaż działka budowlana w Gadach, na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinnych. Braku mpzp. Działka o pow. 1230m2, lekko nachylona, z oczkiem wodnym do zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Markusy

Markusy,warmińsko-mazurskie

750 000 zł33 m² 22 441,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna 3342 m z potencjałem pum 2312 m , idealna pod zabudowę jednorodzinną lub kameralne osiedle domów. Markusy - przedmieścia Elbląga | pełne media | spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rozgity

Rozgity,warmińsko-mazurskie

129 000 zł1 203 m² 107,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w miejscowości rozgity , gmina Dywity , powiat olsztyński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pogobie Tylne,warmińsko-mazurskie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona nieruchomość na Mazurach - Pogobie Tylne, gm. Pisz Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch działek gruntu o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

178 756 zł1 334 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję 2 działkę budowlana każda po 1334 m2 lub jedną o powierzchni 2668 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy mieszkalne o powierzchni każdy od 70 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Sedranki

Sedranki,warmińsko-mazurskie

207 000 zł20 100 m² 10,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka rolna o powierzchni 2,01 ha. Położona jest w miejscowości Sedranki, gmina Olecko. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, częściowo porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łęgajny

Łęgajny,warmińsko-mazurskie

148 900 zł993 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlaną uzbrojoną ujętą w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Barczewo o powierzchni 993 m2 położona w centrum Łęgajn gmina Barczewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kupin

Kupin,warmińsko-mazurskie

90 000 zł1 334 m² 67,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Została ostatnia działka! wydane warunki zabudowy! Szukasz działki blisko miasta a jednocześnie potrzebujesz ciszy i spokoju? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolajny

Smolajny,warmińsko-mazurskie

109 500 zł3 000 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o tym, by rano wypić kawę w ogrodzie zamiast na balkonie? Masz dość hałasu sąsiadów i chcesz, aby Twoje dzieci miały przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu? Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piotraszewo

Piotraszewo,warmińsko-mazurskie

127 500 zł5 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem - Twoje miejsce na dom w okolicach Dobrego Miasta! Szukasz spokoju, przestrzeni i miejsca, które da Ci pełną swobodę? Ta działka to prawdziwa perełka na lokalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Orneta

Orneta,warmińsko-mazurskie

69 900 zł998 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kwietniewo

Kwietniewo,warmińsko-mazurskie

129 000 zł22 800 m² 5,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną we wsi Kwietniewo, w pobliżu Rychlik, województwo warmińsko-mazurskie. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jesionowo

Jesionowo,warmińsko-mazurskie

65 000 zł1 355 m² 47,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta nr 5713 Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

129 000 zł1 731 m² 74,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Siedliska, oddalonej od Ełku zaledwie 1,5 km. Miejscowość ta jest idealnym miejscem pod budowę wymarzonego domu oraz pod inwestycję ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pieniężno

Pieniężno,warmińsko-mazurskie

69 900 zł998 m² 70,04 zł/m²

 

 

 

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

738 000 zł2 164 m² 341,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2164 m2, położona w centrum Węgorzewa przy Alejach Wojska Polskiego. Nieruchomość położona jest na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zalewo

Zalewo,warmińsko-mazurskie

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek bez budzika, śniadanie z widokiem na wodę i wieczór z książką w ciszy przerywanej tylko śpiewem ptaków. Brzmi jak bajka? Nie- to może być Twoje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

2 781 000 zł46 161 m² 60,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Harsz - teren inwestycyjny W krainie wielkich jezior mazurskich 4.61 HA MPZP Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 4.6161 ha, położony w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lutry

Lutry,warmińsko-mazurskie

100 000 zł1 383 m² 72,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Kolno jest przeznaczona na cele zabudowy mieszkalno - letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Sapałówka

Sapałówka,warmińsko-mazurskie

1 590 000 zł300 000 m² 5,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki rolne o powierzchni 30,00ha. 700 metrów linii brzegowej rzeki Gołdapa, dom mieszkalny + budynki gospodarcze 35km do Giżycka , 20km do Gołdapi, 25km do Węgorzewa. gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

7 275 000 zł71 142 m² 102,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu dużą, piękną działkę budowlaną na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w Szczytnie w województwie warmińsko-mazurkim nad samym Jeziorem Długim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kuty

Kuty,warmińsko-mazurskie

360 000 zł69 547 m² 5,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 6,95 ha w miejscowości Kuty w gminie Pozezdrze w powiecie węgorzewskim. Numer działki: 196/3, obręb Kuty. Oznaczenie użytków: rivb, rv, rvi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Spręcowo

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

240 000 zł3 008 m² 79,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: spręcowo to wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Dywity. Spręcowo jest położone przy drodze krajowej nr 51 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Kamratów

Idzbark,warmińsko-mazurskie

67 000 zł1 323 m² 50,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 307/33 o powierzchni 1323 m/2 z warunkami zabudowy z dostępem do kanalizacji , wody i prądu ( prąd w trakcie realizacji. ). Dojazd utwardzoną ulicą Kamratów. Wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jędrychówko

Jędrychówko,warmińsko-mazurskie

79 000 zł2 004 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jędrychówko, gmina Morąg w powiecie Ostródzkim Pierwsza linia brzegowa Rozlewiska Morąskiego 1,5 km do centrum miasta Morąg Urokliwe działki w prestiżowej lokalizacji na obrzeżach Morąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bugi

Bugi,warmińsko-mazurskie

92 000 zł3 073 m² 29,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni, która daje prawdziwe poczucie swobody i spokoju? W miejscowości Bugi, położonej w gminie Lidzbark Warmiński, dostępne są działki na sprzedaż o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Spręcowo

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

240 000 zł3 009 m² 79,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 3009 m w Spręcowie Przedstawiamy unikalną ofertę działki budowlanej o powierzchni 3009 m , położone w urokliwej miejscowości Spręcowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Upałty

Upałty,warmińsko-mazurskie

1 390 000 zł79 484 m² 17,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Niezwykła nieruchomość Z infrastrukturą jeździecką na mazurach Upałty | 7,95 ha gruntu | Stajnia | Potencjał na ośrodek jeździecki | Blisko Giżycka | Niezwykła lokalizacja na Mazurach Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kieźliny

Kieźliny,warmińsko-mazurskie

506 550 zł4 605 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy z pełnym uzbrojeniem na granicy działki. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki 1575 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Spółdzielcza

Dywity,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł8 634 m² 243,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny pod park handlowy lub usługi. W trakcie uchwalania mpzp Jeśli szukasz miejsca pod park handlowy, większy obiekt usługowy albo inną inwestycję komercyjną w rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węgorzewo

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

126 000 zł805 m² 156,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana nad jeziorem święcajty półwysep kal - gm. Węgorzewo Działka o powierzchni 805 m2; kształt działki: zbliżony do kwadratu; wymiary działki: wzdłuż drogi ok. 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mątki

Mątki,warmińsko-mazurskie

179 000 zł3 822 m² 46,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 3822m otoczoną lasami znajdującą się w malowniczej miejscowości Mątki (nr. działki 3/22), w gminie Jonkowo, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Jeziorna

Międzylesie,warmińsko-mazurskie

169 000 zł1 024 m² 165,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w spokojnej, zielonej okolicy, bezpośrednio przy ścianie lasu. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność i kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Spręcowo

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

240 000 zł3 010 m² 79,73 zł/m²

 

 

 

Włodowo,warmińsko-mazurskie

1 499 000 zł28 122 m² 53,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Przestrzeni, w której naprawdę odpoczniesz, złapiesz oddech i na nowo odkryjesz spokój? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzeck

Rzeck,warmińsko-mazurskie

80 600 zł806 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malownicza działka budowlana 806 m2 położona w centrum pełnej uroku wsi Rzeck. Istnieje możliwość zakupu innych działek o powierzchni: - 1854 m2, - 1453 m2, - 806 m2, - 865 m2, - 1168m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Piękna

Stare Jabłonki,warmińsko-mazurskie

158 700 zł1 058 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malownicza działka rekreacyjna 1058 m2 położona w centrum pełnej uroku wsi Stare Jabłonki! Działka położona w dogodnej lokalizacji w odległości 700 m od jeziora Szeląg Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

535 755 zł3 247 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki gruntowe niezabudowane, status własność. Olsztyn, ul. Piłsudskiego Działka położona w usługowej części miasta Olsztyn przy ulicy Piłsudskiego w sąsiedztwie fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Bartoszyce

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł6 874 m² 174,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Powierzchnia działek o metrażu 0,6874 ha. Działki będące w użytkowaniu wieczystym. Atrakcyjna nieruchomość umożliwiająca prowadzenie każdej działalności, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Naterki

Naterki,warmińsko-mazurskie

238 650 zł1 591 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1591 m2 położona w m. Naterki. Jest projekt budowlany, dom w Rododendronach 7 Ma przepiękny widok na pole golfowe. Działka położona w odległości 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trękus

Trękus,warmińsko-mazurskie

266 040 zł2 217 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka o powierzchni 2.217 m2 położona w miejscowości Trękus. Wieś jest znakomicie skomunikowana z Olsztynem (9 km). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.