dowolna

Lokale użytkowe warmińsko-mazurskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

600 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bezczynszowy lokal Handlowo- usługowy o powierzchni 103,62 m2 położony przy ulicy Królewieckiej 95 A. Lokal składa się z 5 pomieszczeń, 3 łazienek, kuchni i schowka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł157 m² 375,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 157 m położona w samym centrum Ostródy, z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Nieruchomość w kształcie trójkąta, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł13,28 m² 6 777,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej w ścisłym centrum miasta, w budynku Pocztovia Residence o powierzchni 13,28m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia ustawny lokal użytkowy, idealny na biuro, gabinet lub działalność usługową. Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji - centrum Elbląga, ul. Kosynierów Gdyńskich lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum Elbląga, przy ul. Kosynierów Gdyńskich,.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł44,01 m² 5 725,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Możliwość rozłożenia płatności na kilka nieoprocentowanych rat. Na sprzedaż lub najem lokal o powierzchni 44,01m 2 , położony przy ul. Armii Krajowej 8 w pobliżu sklepów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł90 m² 1 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży są nakłady poniesione na budowę pawilonu handlowo-gastronomicznego. Budynek pawilonu wybudowany został w 1999 roku na działce gruntu, którą inwestor dzierżawi od Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

39,29 zł/m²28 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowo - usługowy położony na trzecim piętrze w budynku Handlowo-Usługowym "inka" przy olsztyńskiej starówce. Lokal doskonale sprawdzi się pod gabinet psychologiczny, doradcy podatkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Przedstawiam ofertę na wynajem obiektu magazynowo - produkcyjnego. Lokalizacja: nieruchomość wolnostojąca położona jest w miejscowości Elbląg przy ul. Mazurskiej. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

359 697 zł52,13 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal użytkowy W kętrzynie ul. Kazimierza Wielkiego 10 Budynek: mieszkaniowo - usługowy, ocieplony, pięciokondygnacyjny; rok budowy: 2019; piętro: parter; ilość pomieszczeń: obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²125 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia lokale użytkowe w budynku Dworca Górowo o łącznej pow. 125 m2. Informacje na temat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

mała gastronomia, usługi, biuro centrum super lokalizacja wejście z ulicy Wprowadzenie Prezentujemy świetny lokal o powierzchni 26 m , zlokalizowany przy ul. Warszawskiej 41.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek biurowy z własnym parkingiem w centrum miasta. Budynek wolnostojący o powierzchni 881,09 m położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczenia kas biletowych w budynku dworca pkp w miejscowości Nidzica o powierzchni 21,47.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

To nie jest standardowa nieruchomość to potencjalne 9 13% roi w centrum, 3 źródła dochodu, gotowy biznes + duży stopa zwrotu. To jest aktywo, które dziś zarabia ale jego pełny potencjał nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 525 m2, położony na działce o powierzchni 577 m2, w centrum Węgorzewa, przy Alejach Wojska Polskiego. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł132 m² 3 325,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 132 m zlokalizowany w Szczytnie przy ul. Linki. Lokal znajduje się na parterze, w dobudowanej części na tyłach kamienicy. Przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn na nieczynnym Dworcu w miejscowości Łankiejmy (dz. 141/6, obr. Łankiejmy). Powierzchnia pomieszczenia wynosi 88,32 m2. Budynek wyposażony w instalacje wod-kan, elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal/budynek handlowo - usługowo - biurowy o powierzchni około 100 m2 położony w budynku przy ul. Artyleryjskiej 3D w Olsztynie. Oferowany lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł560 m² 2 589,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położony na terenie Starego Miasta o pow. użytkowej 560m2. Nieruchomość składa się z trzech lokali mieszkalnych oraz lokalu usługowego: lokal nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na piętrze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Ruciane Nida (dz. 709, obr. Ruciane Nida). Budynek jest w części podpiwniczony. Powierzchnia pomieszczenia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²1 098,67 m² 49 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Kopernika 40, olsztyn Powierzchnia użytkowa: 1098,67 m2 Liczba pomieszczeń: 40 Grunt: dz. ewid. nr 88 o pow. 3 163 m2 Cena: 45 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowo-biurowy na parterze, wejście bezpośrednio z chodnika. Położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. 3 maja, blisko pasażu przy ul. Hetmańskiej. Lokal z tradycją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia lokale użytkowe w budynku Dworca Żabi Róg o pow. 69,61 m2. Informacje na temat.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł35,55 m² 3 516,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 35,55 m , położony w budynku mieszkalnym przy ulicy Pięknej w Ełku. Lokal znajduje się w przyziemiu budynku z łagodnym zejściem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 28,67 m2 zlokalizowany w budynku Dworca w miejscowości Ruciane Nida na działce o numerze 709. Stawka czynszu wynosi 14,00zł/1m2 netto+ vat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal o powierzchni ok 69 m2, usytuowany na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku wyposażonym w windę, położonym na Olsztyńskiej Starówce. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Zakup bez prowizji (dla klientów gotówkowych oraz klientów kredytowych korzystających z naszego doradcy). Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²61,50 m² 3 383 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 61,5 m , zlokalizowany w klimatycznym kompleksie Koszary Funka przy ul. Kasprowicza 4 w Olsztynie. To wyjątkowa przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

36,10 zł/m²69,25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ełk, centrum, do wynajęcia lokal usługowy 69,25 m2, parter Pasażu Handlowo-Usługowego Słowackiego 11. Lokal mieści się na parterze nowej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca na własną działalność gospodarczą? Chciałbyś prowadzić firmę w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na wyremontowanym i gotowym do użytkowania lokalu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 47,61 m zlokalizowany w Lidzbarku przy ul. Targowej 2a. Lokal znajduje się w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

*Lokal na parterze w centrum Mrągowa Do wynajęcia lokal w Mrągowie przy głównych węzłach komunikacji na parterze o powierzchni 25 m położony przy ulicy Królewieckiej , co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

0% wynagrodzenia dla biura Numer kontaktowy do osoby decyzyjnej nieruchomości : sześćset dziewięćdziesiąt - osiemset - sześćset dziewięćdziesiąt Do wynajęcia lokal do wynajęcia w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeżeli szukasz miejsca pod swój własny biznes w dobrym punkcie - ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia jest nieruchomość lokalowa na parterze o powierzchni 37m2. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

7,50 zł/m²244,63 m² 1 835 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na parterze na nieczynnym Dworcu w miejscowości Skandawa (dz. 281, obr. Skandawa). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 244,63 m2. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość położona w północnej części Lidzbarka Warmińskiego: - w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, - z dobrą ekspozycją od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 17.00 m2 w budynku mieszkalno biurowym w Kętrzynie ul. Zatorze. Pomieszczenie wyposażone w ogrzewanie , instalacja wod-kan, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

58,51 zł/m²37,60 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca, które naturalnie przyciąga klientów i wzmacnia wizerunek Twojej marki? Ten lokal w samym sercu Olsztyna to przestrzeń, która daje realne możliwości rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal biurowy / usługowy o powierzchni 300m2. Lokal posiada zaplanowaną; - otwarta przestrzeń ( 2 pomieszczenia), - 4 gabinety - toaleta damska, męska z wc, - zaplecze socjalne Parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 610m2, w budynku parku handlowego z witryną przy ulicy Królewieckiej 41a w Braniewie. Lokal składa się z dużego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe

Włącz powiadomienia