dowolna

Działki na sprzedaż warmińsko-mazurskie - Oferty sprzedaży działek

3 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 095 ogłoszeń

219 000 zł1 616 m² 135,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa nad jeziorem Studa w Jamielniku w gminie Nowe Miasto Lub. na Mazurach Zach. Mpzp - teren pod zabudowę letniskową i rekreacji ind. - działka o pow. 1616m2 nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja: działka Z rozpoczętą budową - zwierzewo (gm. Ostróda) Zaoszczędź czas i pieniądze - wejdź na gotowy plac budowy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną z mpzp na której można postawić wolnostojący dom jednorodzinny. Nieruchomość ze wszystkimi mediami w drodze przy działce. Działka umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 210 m² 73,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia. Niezabudowane działki gruntu o powierzchni 1210m 2 oraz 1190m 2 , położone w Spytkowie, powiat giżycki, gmina Giżycko. Wymiary działek ok. 25 x 50 [m] od frontu 25.

Szczegóły ogłoszenia

159 259 zł1 274 m² 125,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka budowlana uzbrojona o powierzchni 1274 m2 w Nikielkowie działka ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Barczewo. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł4 161 m² 40,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuję działkę budowlaną na sprzedaż położoną w Wirwajdach, gmina Ostróda. Powierzchnia: 4161 m Lokalizacja: wirwajdy, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Ostróda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Widokowe działki z warunkami zabudowy | Giławy | Warmia Na.

Szczegóły ogłoszenia

55 648 zł1 504 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki przy trasie Chojnik - Morąg, media w granicy! Szukasz idealnego miejsca na dom, które łączy spokój kolonii z błyskawicznym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 037 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks ośmiu działek w miejscowości Karbowskie gmina Ełk w odległości 14 km od Ełku, 6 km od Nowej Wsi Ełckiej i trasy Via Baltica. Dojazd do działek gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Kątnie - Gotowa do budowy - Niedaleko od jeziora Szeląg Wielki. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną do sprzedaży przez jedynego Właściciela. Nieruchomość składa się z 4 działek ewidencyjnych, każda nieznacznie przekracza.

Szczegóły ogłoszenia

291 600 zł16 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z wielkim potencjałem we wsi Grzegrzółki! Grzegrzółki to miejscowość położona w województwie warmińsko - mazurskim, powiecie szczycieńskim , w gminie Pasym.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł1 200 m² 183,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dom przy stawie już czeka! Działka 1200 m z fundamentami + projekt 98 m + opłacony kierownik budowy | Jędrychówko, gmina Morąg | - Idealne miejsce dla Twojej rodziny - malownicza działka.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

malownicza miejscowość Szyldak, położona na mazurach przy trasie S7 11 km od turystycznej miejscowości Ostróda nieruchomości o łącznej powierzchni 4100 m2, z czego sprzedaży dotyczy 3000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Dybowo (gmina Mikołajki). Działki z bezpośrednią linią brzegową jeziora Śniardwy. Grunty nr 438/16 oraz 438/17 o powierzchni 3000 m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

249 035 zł1 365 m² 182,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na swój azyl na Mazurach lub świetnej lokaty kapitału? Ta działka w Kozinie to propozycja, która łączy w sobie jedno i drugie. Kompaktowy, ale bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W spręcowie! Oferujemy do sprzedaży bardzo urokliwe działki w Spręcowie. Usytuowane tuż przy lessie, teren objęty ochroną krajobrazu doliny rzeki Łyny. Tuż obok nowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,42 ha położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Elganowo. Parametry działki: powierzchnia: 1,4212 ha Rodzaj: działki rolna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W doskonałej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1256m2 (z możliwością uzyskania warunków zabudowy), zlokalizowana w buczkach (ok. 2 km od Ełku),.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł50 000 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolną o powierzchni 5 ha, położoną w malowniczej okolicy w miejscowości Duba, województwo warmińsko-mazurskie. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 404 m² 71,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana Rogowo, gmina Pasłęk Powierzchnia działki: 1404 m2 Działka budowlana w miejscowości Rogowo gmina Pasłęk o powierzchni: 1404 m2. Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z własną linią brzegową! Działka zlokalizowana w miejscowości Worławki, gminie Świątki, nad jeziorem Sunia. Posiada własną około 17m linię brzegową. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup działkę nad jeziorem i ciesz się ciszą i spokojem! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 809 m, położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Frombork osiedle słoneczne Działki przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni: 1 - 1001 m - 130 130 zł (dz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 412 m² 72,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, dużą, ustawną i zieloną działkę budowlaną w Pozezdrzu, malowniczo położonej wiosce w krainie Wielkich Jezior Mazurskich, będąca siedzibą gminy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z dostępem do jeziora? Właśnie znalazłeś! Prezentujemy kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości kaczory, gminie srokowo, powiecie kętrzyńskim, województwie.