dowolna

Lokale użytkowe warmińsko-mazurskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

600 ogłoszeń

19,05 zł/m²63 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w ścisłym centrum Elbląga przestrzeń, która rozwija Twój biznes Jeżeli szukasz miejsca, które nie tylko spełni funkcję użytkową, ale realnie wesprze rozwój Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia pomieszczenie nr 11 na parterze w budynku Dworca w m. Sątopy Samulewo o pow.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 24,31 m , usytuowany na parterze eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 153 m² 1 110,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Działka inwestycyjna na obrzeżach miasta: - o dużej powierzchni użytkowej, - położona przy drodze wojewódzkiej, - w bezpośrednim sąsiedztwie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²230 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia lokalu, który znajduje się w Napiwodzie - miejscowości przy głównej trasie Nidzica- szczytno, gdzie sezonie jest b.duży ruch na trasie w stronę Szczytna, co sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - Adres: ul. Świętojańska, tolkmicko Powierzchnia: 274 m Piętro: parter Czynsz: 14 755 zł / miesiąc (+ media) Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w ścisłym centrum Olsztyna | ul. Mazurska | 73 m | witryna | duży potencjał inwestycyjny Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²35,34 m² 2 332 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 35,34 m , zlokalizowany na II piętrze eleganckiej kamienicy Bema Square przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To propozycja dla firm, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł410,94 m² 2 238,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wybudowany w 2024 roku budynek z przeznaczeniem na usługi lub mieszkania. Nieruchomość sąsiaduje z jeziorem Kalwa. Cena zawiera podatek vat 23%. Budynek dwukondygnacyjny, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem - ul. Tysiąclecia, nowe Miasto Lubawskie Powierzchnia: 520 m Piętro: parter Czynsz: 10 400 zł / miesiąc (+ vat) Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal niemieszkalny: - biskupiec, ul. Tadeusza Kościuszki nr 1, - o powierzchni 181,60 m2. Lokal składa się z 3 niezależnych części, do których prowadzą odrębne wejścia: 1.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł104,04 m² 4 469,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, jagiellończyka i Wybrzeża. W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł400 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Twoje marzenie o klimatycznym miejscu spotkań jest na wyciągnięcie ręki. Oferujemy możliwość przejęcia unikalnego obiektu o niepowtarzalnym charakterze, gdzie dopracowane detale.

Szczegóły ogłoszenia

4 zł/m²4 500 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w swojej ofercie wynajmu plac utwardzony o powierzchni 4500 m2, położoną tuż za granicami administracyjnymi Olsztyna. Dodatkowo na placu jest wolnostojący blaszak/magazynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 184 m² 420 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycyjny potencjał w sercu Nidzicy 6184 m z ogromnymi możliwościami! Szukasz miejsca na swój biznes, które nie stawia ograniczeń? Przy ul. Żeromskiego 8 czeka nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 71 m2 do wynajęcia przy ul. 1 maja, w ciągu komunikacyjno- handlowym. Położony na parterze z witryną, wejście bezpośrednio z ulicy, dodatkowo podjazd dla wózków. Drugie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł1 215 m² 3 374,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:37

 

Parking:tak

Nieruchomość inwestycyjna Ostróda, ul. Olsztyńska 6 W bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Drwęckiego, amfiteatru, molo, restauracji oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Lokalizacja całoroczna.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł65,71 m² 5 478,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz dużego lokalu pod wynajem lub kupno w świetnej lokalizacji w Ostródzie ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej przy ulicy Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

7,50 zł/m²168,80 m² 1 266 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na I piętrze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Skandawa (dz. 281, obr. Skandawa). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 168,80 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł80,30 m² 6 413 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Twoje nowe miejsce na biznes w Elblągu. Wyobraź sobie przestrzeń, w której Twój biznes oddycha pełnią możliwości. Gdzie każdy szczegół został zaplanowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala o powierzchni 400 m2 plus 50 m2 biuro. Koszt wynajmu 18000zł netto + koszty eksploatacyjne wg liczników Olsztyn Redykajny, ul. Hozjusza Lokal może być wykorzystany jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Kętrzyn open home ma przyjemność oferować Państwu na sprzedaż, lokal, będący samodzielnym lokalem niemieszkalnym, znajdujący się w domu jednorodzinnym zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

122,22 zł/m²9 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych w Morągu. Do wynajęcia kompleks funkcjonalnych pomieszczeń biurowych, idealny dla firm z branży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal użytkowy do wynajęcia w centrum Elbląga przy ul. 1 maja Szukasz idealnego miejsca na rozwinięcie swojej działalności w sercu Elbląga? Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł69,09 m² 7 902,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja na twój biznes! lokal W galerii handlowej. Lokal: na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 69,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż segment w centrum Giżycka Lokal położony jest w centrum Giżycka przy ul. Traugutta 14e Bezczynszowy Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł112 m² 15 089,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia. Posiadamy na sprzedaż lokal użytkowy położony na parterze budynku w Olsztynie przy ulicy Wilczyńskiego, w miejscu o bardzo dużym natężeniu. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

51,25 zł/m²192 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum Olsztyna, zlokalizowany przy Placu Konsulatu, w prestiżowej części Śródmieścia. Lokal o powierzchni 192.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na nieczynnym Dworcu w miejscowości Łankiejmy (dz. 141/6, obr. Łankiejmy). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 25,30 m2 (10,30 m2+15 m2). Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu handlowego w atrakcyjnej lokalizacji w " Galerii Nenufar " przy ulicy Jana III Sobieskiego 43 w Iławie. Centrum Iławy, znakomita lokalizacja, ponad 6000 tys. mkw.

Szczegóły ogłoszenia

652 000 zł70,68 m² 9 224,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Jeśli szukasz lokalu, który od pierwszego dnia daje Ci realną przewagę - sprawdź to ogłoszenie. Lokal o powierzchni 70,68 m znajduje się na parterze Galerii Nenufar, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł27,68 m² 6 864,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w centrum Ełku przy ulicy Wojska Polskiego 17. Lokal umiejscowiony jest na parterze o powierzchni 27,68 m2. Składa się z jednego pomieszczenia , w.c. i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu przestronnego lokalu użytkowego, usytuowanego w Braniewie. Lokal o powierzchni 52,27 m stanowi idealną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia mieszkanie +lokal w jednym miejscu w Mrągowie twoje mieszkanie I twój biznes W jednym miejscu ?! /jedna Z ciekawszycha ofert na rynku ta nieruchomość zarobi na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona w Dobrym Mieście, przy ul. Zwycięstwa 50/2. Lokal znajduje się na parterze w budynku Dworca. Powierzchnia lokalu użytkowego wynosi 7,77 m2. Wywoławcza stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na wynajem z przeznaczeniem handlowym/ biurowym/ usługowym w Olsztynie przy ul. Kotańskiego. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo usługowy o powierzchni koło 300 m2, położony w ścisłym centrum Olecka Lokal mieści się na parterze. Składa się z dużej powierzchni handlowo - usługowej, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na piętrze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Ruciane Nida (dz. 709, obr. Ruciane Nida). Budynek jest w części podpiwniczony. Powierzchnia pomieszczenia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł9 040 m² 331,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks budynków z parkingiem w atrakcyjnej lokalizacji Działki o łącznej powierzchni 7 304 m , zabudowane 5 budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 9 040 m .

Szczegóły ogłoszenia

14,76 zł/m²226,23 m² 3 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu kompleksu pomieszczeń o powierzchni 226,23 m2 na piętrze w budynku dworca pkp Działdowo. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w Galerii Mazurskiej w Ostródzie Lokalizacja: galeria Mazurska - największa galeria w centrum Ostródy, położona przy ruchliwej ulicy, blisko przystanki komunikacji.