dowolna

Lokale użytkowe warmińsko-mazurskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

600 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem - 173,90 m2 - Centrum Elbląga Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 173,90 m2, położony w centrum Elbląga przy ul. Nitschmanna, w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł15 m² 2 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Miejsce postojowe w hali garażowej - Olsztyn, nagórki, ul. Barcza 48 Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej znajdującej się pod budynkiem przy ul. Barcza 48 w Olsztynie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł93,60 m² 6 623,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 93,60 m , zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Jana Pawła II w Ełku , na osiedlu Jeziorna. Lokal jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

4 797 000 zł506,23 m² 9 475,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 506,23 m2. ( możliwość wynajmu) 9( Lokal przeznaczony jest na działalność handlowo - usługową. Lokal usytuowany jest w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na parterze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Ruciane Nida (dz. 709, obr. Ruciane Nida). Budynek jest w części podpiwniczony. Powierzchnia pomieszczenia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł74,02 m² 4 714,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentuję lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Ełku tuż przy głównym ciągu pieszym, w sąsiedztwie ruchliwej ulicy, z doskonałą ekspozycją i dużymi witrynami, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł583,60 m² 4 969 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość o powierzchni 583,6 m2 położona na działce o powierzchni 1281 m2 znajduje się w centralnej części Elbląga, przy ulicy Browarnej, która jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 185 m² 4 081,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości W trybie aukcji Poczta Polska S.A. oraz Orange Polska S.A., jako współużytkownicy wieczyści zapraszają do udziału w aukcji na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia pomieszczenie nr 6 na parterze w budynku Dworca w m. Sątopy Samulewo o pow. 31.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w pawilonie handlowo-usługowym z witryną, od strony zaplecza rampa. Parking przed lokalem na ok 15 aut, powierzchnia pomieszczeń: wiatrołap 6.11 Sala główna 74,56 Korytarz 13,59.

Szczegóły ogłoszenia

32,31 zł/m²65 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 65 m położony na parterze budynku przy ul. Wojska Polskiego w Ełku. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo dobrym punkcie -.

Szczegóły ogłoszenia

28,53 zł/m²17,21 m² 491 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. posiada w swojej ofercie do wynajmu lokal użytkowy nr 12 w Iławie na ul. Wiejskiej 7 o pow. 17,21 m2. Lokal posiada wejście bezpośrednio z zewnątrz budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł1 200 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość z sieciowym najemcą. Stopa zwrotu 7,23% Szczegółowe informacje dostępne po zawarciu umowy pośrednictwa. Lokalizacja podana orientacyjnie. Dokładne położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł958 m² 694,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość na cele usługowo - mieszkalne: - w centrum Dobrego Miasta, - niedaleko głównej trasy komunikacyjnej, teren obejmuje działkę o powierzchni 2 670.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł9 040 m² 331,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków z parkingiem: - położony w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji, - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²65 m² 3 017 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal o powierzchni 65 m z antresolą, zlokalizowany w klimatycznym kompleksie Koszary Funka przy ul. Kasprowicza 4 w Olsztynie. To przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Frombork - Twój biznes we właściwym miejscu. Ścisłe okolice rynku we Fromborku to kameralny kompleks lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy Bartoszyce, ul. Sikorskiego 6 (nad sklepem Stokrotka) Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni 16,5 m , zlokalizowany na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 32,78 m , położony na parterze przy jednej z głównych ulic Ełku ul. Wojska Polskiego. To miejsce dla firm, które chcą być widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł823,90 m² 1 759,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

To propozycja dla osób szukających nieruchomości z realnym potencjałem inwestycyjnym zarówno pod działalność komercyjną, jak i projekt łączący funkcję usługową oraz mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90 m² 2 778 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż lokal usługowy w Giżycku. Lokal położony jest w Giżycku przy ul. Pionierskiej 9 w suterenie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu budynku Wieży ciśnień o powierzchni 252,60 m2, która znajduję się na działce nr 223/3,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł383 m² 3 916,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 383 m , zlokalizowany I piętrze budynku handlowo-usługowego przy ul. Toruńskiej 10 w Ełku blisko centrum miasta. Obiekt został przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

7,50 zł/m²166,50 m² 1 249 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia w piwnicy na nieczynnym Dworcu w miejscowości Skandawa (dz. 281, obr. Skandawa). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 166,50 m2. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²333 m² 3 330 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek wieży ciśnień w Biesalu budynek położony na działce Nr 140/4 obr. Biesal. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 294 m2. Do budynku przynależy budynek magazynu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

27,45 zł/m²284,20 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o pow. 284,20 m 2 położony na pierwszym piętrze w budynku Handlowo-Usługowym "inka" przy olsztyńskiej starówce. Lokalizacja: lokal położony na pierwszym piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 55,40 m2, zlokalizowany w budynku przy ul. Kilińskiego 3 w Ełku. Lokal usytuowany od frontu, na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł959,20 m² 2 710,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowa pow. 959m2 działka 17 542m2 lokalizacja: działka położona jest we wsi Jasionno ok 8 km od Elbląga, województwo warmińsko-mazurskie Powiat: elbląski Gmina Gronowo Elbląskie Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

23,15 zł/m²172,75 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 172,75 m , usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji w Dorotowie, w nowoczesnym budynku Lech Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale użytkowe w budynku byłej przychodni lekarskiej położone na I, II i III piętrze budynku o łącznej powierzchni użytkowej 673 m2 do samodzielnej aranżacji. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²280,43 m² 4 207 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 280,43 m2 w budynku dworca pkp w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

39,60 zł/m²50,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do wynajęcia 3 sale z zapleczem i wc, położone na 2-gim piętrze w budynku przy ul. Kuronia w Olsztynie. - możliwość wynajęcia wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

6 960 000 zł1 356 m² 5 132,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezydencja parkowa | Obszar Natura 2000 | Zaplecze medyczne gotowe do działania | Basen i strefa Wellness | Potencjał dalszej rozbudowy Na sprzedaż wyjątkowy zespół obiektów o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie w piwnicy nieczynnego Dworca w miejscowości Łankiejmy (dz. 141/6, obr. Łankiejmy) o pow. 18,60 m2. Budynek wyposażony w instalacje wod-kan, elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²122 m² 4 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny Lokal 122 m Nowa Wieś k. Iławy | Idealny pod Biura lub Usługi Szukasz miejsca, które dostosuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie? Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje lokal do wynajęcia położony w ścisłym centrum Ełku u zbiegu ulicy Mickiewicza z Piłsudskiego. Wejście do lokalu z ulicy poprzez szeroką.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²533 m² 15 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

Adres: ul. Pocztowa 1 Ketrzyn Powierzchnia uż.: 1506,93 m2 Powierzchnia do wynajęcia.: 533 m2 Liczba pomieszczeń: 25 Grunt: dz. ewid. nr. 584 o pow. 1463 Cena: 30 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,25 m² 4 211,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu handlowego w atrakcyjnej lokalizacji w " Galerii Nenufar " przy ulicy Jana III Sobieskiego 43 w Iławie. Centrum Iławy, znakomita lokalizacja, ponad 6000 tys. mkw.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²16,70 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę osobne pomieszczenia w lokalu handlowo-usługowym położonym w Elblągu przy ul. Legionów. Lokal mieści się na trzecim piętrze budynku handlowo-usługowego. Składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

31,20 zł/m²96,31 m² 3 005 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Adres: pl. Pocztowy 1, barczewo Powierzchnia: 96,31 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Cena: 31,20 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi dobrą przestrzeń na: - punkty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn z rampą położony w dzielnicy przemysłowej w Olsztynie. Do wynajmu powierzchnia 600m2. Nawet 2.000m2 PARTER 1564,3 m2. 1 piętro 470,4 m2.